2020-06-13

Monika Kozakiewicz na live czacie. Życie po „Love Island”

0

Co słychać u jednej z ulubionych bohaterek programu „Wyspa miłości”? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Monika Kozakiewicz spotkała się wirtualnie z Karoliną Gilon, prowadzącą reality show. O czym rozmawiały?

To właśnie dzięki „Love Island. Wyspa miłości” poznały ją tysiące widzów. Jak popularna Monia wspomina swój udział w randkowym programie? Była w nim od początku i odpadła dopiero tuż przed finałem. - Dałam się chyba polubić - stwierdziła. - Na początku nie spodziewałam się, jak to będzie wyglądać. Z każdym kolejnym dniem aklimatyzowałam się. Na początku było ciężko - zdradziła. - Wolałam spędzać czas sama ze sobą niż z kimś w parze. Do tego się przyznaję - ujawniła.

Wszystko zmieniło się, gdy do willi wszedł Franek Rumak. „Orzeszek”, jak nazywali ją pozostali uczestnicy, nie kryła swojej fascynacji mężczyzną. On wybrał jednak Mariettę, a Monika musiała zdecydować się na jednego z bliźniaków i wskazała na Pawła. Ten moment okazał się decydujący dla jej losów w show. - Byłam zaryczana. Czułam się trochę oszukana. Wiedziałem już wtedy, że odpadnę - stwierdziła.

Dlaczego po opuszczeniu „Love Island” nie chciała oglądać programu? Czy gdyby miała taką możliwość, to wzięłaby w nim ponownie udział? Jak obecnie wygląda jej życie? Jest z Pawłem?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze