2020-06-17

„Love Island. Wyspa miłości”: Zgłoś się do drugiej edycji

0

Ruszyły castingi! Co trzeba zrobić, żeby zostać uczestnikiem programu? Oto niekwestionowany hit na skalę światową, który rozgrzewa widzów do czerwoności już w 14 krajach. „Love Island. Wyspa miłości” wraca na antenę Polsatu oraz serwisu IPLA.TV. Premierowe odcinki randkowego reality show zaplanowane są na jesień 2020 roku. Czekamy na Ciebie!

Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości” przyszedł czas na kolejną odsłonę miłosnych przygód pod słońcem Love Island. Reality show, w którym grupa młodych, wysportowanych i atrakcyjnych singli pomiędzy 18 a 35 rokiem życia ma szansę przeżyć niezwykłą przygodę i znaleźć miłość swojego życia.

Popularność uczestników pierwszej edycji najgorętszego reality show w historii telewizji nie budzi wątpliwości. Udział w programie zapewnia rozpoznawalność i pozycję czołowych influencerów na polskim rynku. Zwycięstwo w programie Sylwii i Mikołaja zaowocowało nie tylko gorącym uczuciem, ale także udziałem w najnowszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Z kolei Marietta powróciła do śpiewania po długiej przerwie i nagrała swój pierwszy profesjonalny singiel oraz teledysk.

Drugą edycję najgorętszego reality show ponownie poprowadzi Karolina Gilon - modelka i prezenterka telewizyjna. Emisja premierowych odcinków zaplanowana jest w jesiennej ramówce Polsatu.

„Love Island. Wyspa miłości” otwiera bardzo wiele możliwości - od prawdziwej miłości, przez karierę w mediach do działań charytatywnych. To, czy i w jaki sposób uczestnicy zdecydują się wykorzystać swoją szansę, zależy tylko od nich!

Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zostać gwiazdą najgorętszego show w historii telewizji, przeżyć przygodę życia, zawalczyć o miłość i sławę, zgłoś się już teraz!

Formularz zgłoszeniowy do „Love Island. Wyspa miłości” dostępny jest tutaj!

  

Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

Love Island. Wyspa miłości od 31 sierpnia w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021