2020-06-11

Aneta Zając na live czacie: Mój sposób na metamorfozę to...

0

Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” przeszła olśniewającą przemianę. Jak to zrobiła? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Aneta Zając w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem zdradziła, w jaki sposób doszło do szeroko komentowanych zmian w jej wyglądzie.

Media i fani są pod wielkim wrażeniem metamorfozy, jaką w ostatnich miesiącach przeszła aktorka. W czasie kwarantanny nadal pracowała nad swoją sylwetką, co wzbudziło dalsze zachwyty. „Znika w oczach”, „Ciało modelki”, „Super nogi” - przytoczył kilka cytatów Krzysztof Ibisz

Prowadzący live czat dopytywał, jaki aktorka ma na to sposób. - Sport. Ja uwielbiam sport. On jest moją odskocznią od wszystkich stresów. Lubię i siłownię, i rolki, i rowery. Zawsze lubiłam, tylko nie miałam czasu, albo sobie tak to tłumaczyłam. A teraz ten czas znajduje i to mi pomaga - zaznaczyła. - Mam cudownego trenera, który się o mnie troszczy i traktuje kompleksowo. Żebym była zdrowa, prosta... A figura to jest taki dodatek. To wszystko tak się łączy - dodała Aneta Zając.

Inną kluczową kwestią jest odpowiednie odżywianie. - Przede wszystkim zaczęłam sama sobie gotować. Zawsze to kochałam, ale często nie wystarczało mi czasu, żeby przygotować dla siebie coś i dla dzieci. Zawsze wybierałam dzieci i im gotowałam przeróżne rzeczy, których ja nie sama za często nie mogę jeść - zdradziła.

Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” opowiedziała także o powrocie na plan zdjęciowy, o kreowanych przez nią postaci Marysi i Dominiki, a także wróciła wspomnieniami do udziału w pierwszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w której zwyciężyła w parze ze Stefano Terrazzino.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze