2020-05-27

„Pierwsza miłość”: Ruszyły prace nad nowymi odcinkami!

0

Aktorzy wrócili na plan zdjęciowy. Na taką informację czekali wszyscy fani serialu. Nie kryją swojej euforii pod fotografiami, które w mediach społecznościowych opublikowali bohaterowie popularnej produkcji. Niezwykle zadowoleni są także odtwórcy czołowych ról, którzy czekali na taki moment od połowy marca, kiedy przerwano zdjęcia z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. „Pierwsza miłość” wkrótce znów na antenie Polsatu!

Oglądaj Pierwsza miłość online na IPLA.TV.

- Wszyscy z utęsknieniem czekamy na powrót do życia, które tak bardzo kochamy, i którego tak bardzo nam teraz brakuje - mówiła Aneta Zając po emisji ostatniego wiosennego odcinka serialu. Nie można się więc dziwić, że pierwszego dnia zdjęć dopisywał jej świetny humor. Do radosnych tańców dołączyła Aleksandra Zienkiewicz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guess who’s back 🎬🎼🤪 @aleksandra_zienkiewicz 💚 @pierwszamilosc @polsatofficial #tvserial #onset #garderobadamska #sisters #power

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Łukasz Płoszajski i Aleksandra Zienkiewicz nie kryli, że był to dla nich bardzo wyczekiwany moment. - Nowa energia, starzy przyjaciele a w dodatku piękna pogoda więc jest bosko - podsumował.

- Wystartowaliśmy z nowymi odcinkami! Nareszcie! - cieszyła się serialowa Kinga.

Swoją radością podzieliła się także Ewa Jakubowicz, czyli serialowa Melka. Opublikowała zdjęcie, na którym towarzyszą jej Aneta Zając i Wojciech Błach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WRACAMY!!! #pierwszamilosc #polsat #noweodcinki #goodvibes #seeyousoon

Post udostępniony przez Ewa Jakubowicz (@ewajakubowiczofficial)

Zachwyceni są także oczywiście fani serialu. „Nareszcie! Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków”, „Jak dobrze, że kręcicie”, „Mega się cieszę ”, „W końcu!” „Już tęsknię za tym serialem” - pisali pod zdjęciami swoich ulubieńców.

Kolejne odcinki serialu Pierwsza miłość wkrótce w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2021