2020-04-16

Aneta Zając: Wrócimy tak szybko, jak to będzie możliwe

Aktorka skierowała ważne słowa do wszystkich fanów serialu „Pierwsza miłość”. Odcinek 3057 był dotychczas ostatnim z nowego sezonu, a realizacja kolejnych części została zatrzymana przez pandemię koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją popularna produkcja Polsatu ponownie pojawi się na antenie w nieznanym jeszcze terminie. Zobacz wideo, które przygotowała Aneta Zając i #zostańwdomu. Życzymy dużo zdrowia!

- Świat się zatrzymał, a my razem z nim. Stanęły produkcje filmowe. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na powrót do życia, które tak bardzo kochamy, i którego tak bardzo nam teraz brakuje. Nie wiemy kiedy to nastąpi... - powiedziała aktorka w specjalnie nagranym filmiku.

- Jedno mogę Wam obiecać już dziś. Bohaterowie „Pierwszej miłości” w nowych odsłonach zagoszczą w Waszych domach najszybciej, jak będzie to tylko możliwe - dodała serialowa Marysia.

- W imieniu całej ekipy pracującej nad serialem, życzymy Wam dużo zdrowia. Wspierajmy się, bądźmy dla siebie życzliwi i zostańmy w domu - oświadczyła Aneta Zając.

Do zobaczenia!

 

Kolejne odcinki serialu Pierwsza miłość wkrótce w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2