2020-05-14

„Gliniarze” - odcinek 462: Zagubiona radość

0

Krystian i Ewelina zastanawiają się, co mają dalej robić, ponieważ ciąża jest ogromnym zagrożeniem dla życia kobiety. Detektyw wierzy, że pomimo tych problemów wszystko ułoży się dobrze i myśli nad adopcją. Jego żona nie jest do tego przekonana. Kłopoty w życiu prywatnym mają także inni pracujący na komendzie policjanci.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Ulicami Warszawy błąka się zapłakana dziewczynka. Okazuje się, że przyjechała do stolicy z ojcem, który został porwany, kiedy szli oboje do sądu. Mężczyzna walczył o prawo do opieki nad dzieckiem z matką. Do tej pory byli partnerzy nie przebierali w środkach w swoim sporze, dlatego stróże prawa podejrzewają, że to kobieta zleciła porwanie. Prawda jest jednak zupełnie inna...

Kuba próbuje dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja rodzinna u Krystiana, ale jego partner nie chce o tym rozmawiać ze względu na emocje. Myśli wraz z żoną nad adopcją, bo naturalny poród najprawdopodobniej jest niemożliwy. Problemy ma także Jan, który obawia się, że jego matka Klara zmaga się z nawrotem choroby nowotworowej. Górski i Roguz chcą pomóc koledze, dlatego wszyscy wspólnie jadą do kobiety. Okazuje się jednak, że powód jej złego humoru jest bardziej prozaiczny. Matka czuje się niepotrzebna synowi. Detektywi zastanawiają się, jak przywrócić jej radość życia.

Dziękujemy za ósmy sezon serialu Gliniarze w Telewizji POLSAT!

Zobacz także:
„Cieszmy się darem życia”. Co wyznał Piotr Mróz?
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2021