2020-05-13

„Gliniarze” - odcinek 461: Jak pomóc koleżance?

0

Natalia martwi się o Anetę, której wygląd niepokoi detektyw. Śledcza podejrzewa, że ma to związek ze zbliżającym się terminem obrony pracy doktorskiej przyjaciółki. Niebawem okazuje się jednak, że sprawa jest o wiele bardziej poważna. Za to w pracy Nowak razem z Olgierdem stara się rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci zdolnej lekkoatletki.

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

16-letnia dziewczyna traci przytomność w trakcie treningu. Lekarzom nie udaje się jej uratować. Okazuje się, że nagłą niewydolność serca u nastolatki wywołały środki dopingujące. Głównym podejrzanym w sprawie staje się ojciec dziewczyny. Detektywi wykluczają jednak tę opcję, gdy okazuje się, że do szpitala trafiła kolejna lekkoatletka, która zażyła podobne anaboliki. Funkcjonariusze postanawiają przyjrzeć się bliżej klubowi sportowemu.

Aneta czuje się coraz gorzej, dlatego Natalia umawia się z nią na wieczorną kolację, aby zorientować się, co się dzieje. Kobieta początkowo zgadza się na spotkanie, ale w ciągu dnia odwołuje je, mówiąc, że nie ma siły na żadne rozmowy. To jeszcze bardziej wzbudza u niej podejrzenia. Korzystając z wolnego czasu spotyka się z Kubą, który zastanawia się, czy po akcji związanej z Magdą i Krystianem będzie mógł dalej pracować z kolegą. Następnego dnia Natalia postanawia sprawdzić, jak czuje się Aneta. Okazuje się, że z kobietą nie jest dobrze...

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 16:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Cieszmy się darem życia”. Co wyznał Piotr Mróz?
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2020