2020-05-04

Leszek Stanek trafił do szpitala. „Cieszmy się chwilą”

0

Aktor serialu „Pierwsza miłość” potrzebował nagłej pomocy medycznej. Co się stało? Leszek Stanek w majówkę zaskoczył swoich fanów w mediach społecznościowych zdjęciem ze szpitalnego łóżka. Wcielający się w popularnej produkcji w rolę Dominika Mareckiego artysta musiał niespodziewanie poddać się operacji. Okazał duże poczucie humoru, ale także podzielił się swoimi refleksjami dotyczącymi tej nietypowej sytuacji.

- Jak się zapewne domyślacie, nie planowałem spędzać w taki sposób majówki, ale skoro już muszę, to cieszę się, że tym razem udało się sprawniej podejść do tematu - napisał na początku posta na Instagramie, nawiązując do wcześniejszej wizyty w szpitalu, do której doszło na początku roku.

Pomimo trudnej sytuacji w służbie zdrowia, Leszek Stanek bardzo mocno pochwalił opiekujących się nim lekarzy. - Trafiłem we właściwym momencie pod właściwą opiekę. A personel medyczny mimo pandemii bardzo dobrze, miło i profesjonalnie się mną zajął - podkreślił.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez STANEK (@leszek_stanek)

Sytuacja, która musiała wywołać niepokój, nie odebrała artyście poczucia humoru. - Przed samą operacją trzeba było przejść odpowiednie procedury, ale dzięki temu wiem, że korona mi z głowy nie spadnie, bo korony po prostu nie mam - żartobliwie skomentował negatywny wynik na obecność SARS-CoV2.

Na koniec wpisu Leszek Stanek podzielił się ze swoimi fanami przemyśleniami. - Cieszmy się chwilą, bo nie wiadomo co jutro nam przyniesie, albo co zabierze. Życzę wam kochani zdrowia, bo ono jest najważniejsze. No i kasy tez wam życzę, bo ona się troszkę przydaje do szczęścia. No i szczęścia wam życzę również, bo jak człowiek ma szczęście, to ma zdrowie - podsumował.

Pod postem życzenia szybkiego powrotu do zdrowia złożyli przyjaciele i znajomi ze świata małego ekranu i obsady serialu „Pierwsza miłość”. - Trzymaj się, Staniu! - skomentował Krzysztof Ibisz. - Trzymaj się! - napisała Aleksandra Zienkiewicz. „Zdróweczka. Jesteś dzielny, dasz radę. Bo kto, jak nie ty?”, „Wracaj jak najszybciej do domu, w pełni sił i zdrowiu”, „Cudownie widzieć twój optymizm. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dużo zdrowia i miłości” - życzyli z kolei miłośnicy jego talentów.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2021