2020-05-04

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży! „Czekamy na małego szkraba”

0

Artystka i jej mąż podzielili się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka. Urzekające wspólne zdjęcie, które szczęśliwa para zamieściła na swoich profilach, od razu wywołało lawinę komentarzy z gratulacjami od przyjaciół, znajomych i fanów. Przyłączamy się do życzeń!

- Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z wami naszym szczęściem. Czekamy na małego szkraba - napisała na Instagramie aktorka, gwiazda serialu „W rytmie serca”. - Jak widzicie na załączonym obrazku, nie trzeba nic dodawać - napisał z kolei jej mąż, muzyk i uczestnik 10. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Pod postami pary błyskawicznie pojawiły się komentarze z gratulacjami, między innymi od znajomych z 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym małżeństwo brało udział. W formie emotikonów swoje gratulacje wyraził Jacek Jeschke, który z Barbarą Kurdej-Szatan dotarł do finału. - Bardzo gratulujemy i ściskamy - napisała z kolei Lenka Klimentova, taneczna partnerka Rafała Szatana. Życzenia złożyli także Filip Bobek z obsady serialu „W rytmie serca”, czy Piotr Gąsowski, prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Wielkie emocje udzieliły się fanom małżeństwa. „Jaka cudowna wiadomość. Pięknie wyglądacie”, „Gratuluję, jesteście cudowni”, „Ojej, wspaniale! Dużo zdrówka dla całej waszej rodzinki”, „Boska wiadomość u Szatanów”, „Ogromne gratulacje. Basia, wyglądasz obłędnie!” - to tylko niektóre z komentarzy.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zostaną rodzicami po raz drugi. Małżeństwo wychowuje 8-letnią córeczkę Hanię.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Raz jeszcze gratulujemy!

Komentarze