2020-04-29

„Zawsze warto” - odcinek 21: Nie do przewidzenia

0

Wardecki zgadza się reprezentować Krzywego w sądzie. Chłopak jest oskarżony o dokonanie zabójstwa na stacji benzynowej. Ada w końcu może odetchnąć i zająć się swoim małżeństwem. Chce dojść do porozumienia z Kamilem, ale podejrzewa, że łączy go coś z Sofią. Kiedy prosi męża o szczerość, ten wszystkiemu zaprzecza...

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Po imprezie w agencji Sergio zaprasza Ewkę na drinka. Była prostytutka jest oczarowana przystojnym Włochem. Mężczyzna nią również, dlatego naciska na Sofię, aby zatrudniła ją w agencji. Kobieta ulega i daje Ewie posadę w swojej firmie. - Chciałabym, żeby miała pani tutaj oko na wszystko - oznajmia kobieta, a następnie dodaje: - Powiem wprost. Pani zależy na szczęściu przyjaciółki, a mnie na tym, żeby Kamil nie tracił czasu na nieodpowiednie sprawy, bo to nikomu nie wyjdzie na dobre - prosi o szpiegowanie nowo przyjętą pracownicę.

Do Marty przychodzi stewardessa z nietypową sprawą. W trakcie rejsu statkiem wycieczkowym ginie dziewczyna. Anna podejrzewa, że na pokładzie mogło dojść do morderstwa. Prosi prawniczkę o pomoc, ponieważ psychicznie nie potrafi sobie z tym poradzić. Sprawa już dawno została zamknięta, ale Marta zgłasza ją ponownie na policję. - Przepraszam, że o tej porze, ale mam wrażenie, takie głupie uczucie, jakby ktoś cały czas za mną chodził, ktoś stał pod moim domem, obserwował moje okna. Nie wiem, może przesadzam, ale czy pani komuś powiedziała o mnie? - pyta przerażona stewardessa Martę, tuż po wizycie na komisariacie. Czy bandyci dowiedzieli się o wznowieniu sprawy?

Maria wbrew zastrzeżeniom męża, spędza coraz więcej czasu z wnukiem. Marta jest pod jej ogromnym wrażeniem, ponieważ kobieta nigdy nie okazywała nikomu aż tylu uczuć. Śmierć Rafała bardzo ją zmieniła i teraz pragnie wszystko naprawić, zanim będzie za późno. - Nie byłam dobrą matką, ale teraz chciałabym postarać się być dobrą babką - stwierdza w rozmowie z córką i namawia ją, aby w końcu zaczęła myśleć o sobie.

Majka debiutuje na imprezie z okazji otwarcia agencji „Brillare”. Spotyka się z ciepłym przyjęciem ze strony zaproszonych gości. Dorota jednak nadal nie jest pewna, czy córka wybrała właściwy dla siebie zawód. Za namową męża zgadza się na podpisanie kontraktu, wyłącznie w obecności Marty. Kiedy prawniczka przyjeżdża pod firmę, spotyka Kamila. Mężczyzna przypadkiem widzi w jej samochodzie zdjęcia dziewczyny, która zginęła na jachcie. Wyraźnie zmienia się w oczach. Czy ma coś z tym wspólnego?

Czy Ewa będzie szpiegować swoją najlepszą przyjaciółkę dla Sofii? Kto stoi za morderstwem dziewczyny z jachtu? Czy Wardecki zdoła wyciągnąć Krystiana z więzienia?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Paweł Ławrynowicz: Ciężko jest grać domowego tyrana
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020