2020-04-22

„Zawsze warto” - odcinek 20: Dwie strony medalu

0

Szefowa agencji modelek organizuje wielkie otwarcie „Brillare”. Na miejscu zjawiają się modelki i bogaci biznesmeni. Sofia zaprasza do współpracy również Adę w ramach pomocy zarobkowej. W rzeczywistości chce mieć ją na oku, ponieważ martwi się, że dziewczyna może odebrać jej... Kamila! Czy faktycznie ma powody do obaw?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Na przyjęcie Sofii próbuje wtargnąć Italian. Nie ma go na liście, ale jest przekonany, że to zwykła pomyłka. Kobieta widząc sutenera, kłócącego się z ochroniarzami, prosi Kamila o pomoc. Ten natychmiast interweniuje i zabiera mężczyznę w cichy kąt, aby wyjaśnić mu, że nie jest mile widziany na otwarciu agencji. Dochodzi między nimi do bójki. - Ja wiem, jak powstawała ta agencja. Może powiem kilka słów do mikrofonu? A twoja słodka Adunia wie, co ty robiłeś we Włoszech? Wie, że dymasz szefową? - szantażuje Kamila, który odpłaca mu pięściami.

Dzieci Zimów wyjeżdżają na wycieczkę. W związku z tym Łukasz chce więcej czasu poświęcić żonie. Zjawia się u niej w pracy z kwiatami i zabiera na randkę. Na obiedzie małżeństwo je sobie z dzióbków. Wracając do domu, spotykają szefa kobiety, który gratuluje jej wyjazdu do centrali banku w Madrycie. Dorota jest zaskoczona, a Łukasz pewien, że wiedziała o tym wcześniej! - Ciebie nie było miesiącami w domu i było wszystko okej, dlaczego mnie traktujemy jakimiś innymi standardami? To dla mnie wymarzona szansa! - broni się kobieta, kiedy po raz kolejny podejmowany jest temat Hiszpanii. Kiedy mężczyzna uświadamia sobie, że decyzja już została podjęta, sięga pod drastyczne środki.

Marta nieustannie poszukuje adwokata, który mógłby reprezentować w sądzie brata Ady. Sytuacja staje się dramatyczna, ponieważ Krystian zaczyna tracić nadzieję na wyjście z więzienia. Mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo. Ada jest wstrząśnięta i jednocześnie bezsilna. Postanawia zwrócić się o pomoc do swojego największego wroga... Czy Wardecki zgodzi się przejąć sprawę Krzywego?

Majka wraz z rodzicami dostaje zaproszenie od Sofii na otwarcie agencji. Chce wyglądać olśniewająco, ale w szafie niczego odpowiedniego nie znajduje. Z pomocą spieszy jej ukochany tata i wręcza przepiękną sukienkę. Po wypiciu szkodliwej substancji Dorota bardzo źle się czuje i rezygnuje z pójścia do „Brillare”. Dziewczynie towarzyszy ojciec, który na miejscu nie może oderwać wzroku od ślicznych modelek oraz... córki, robiącej ogromne wrażenie na sponsorach.

Czy Majka odniesie sukces w modelingu, a Kamil zdradzi Adzie prawdę o Sofii, zanim zrobi to Italian? Dlaczego Łukasz próbuje zniszczyć swoją żonę?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze