2020-04-28

„Gliniarze” - odcinek 451: Jak uratować nastolatka?

0

Adam próbuje dowiedzieć się, co dzieje się z młodym judoką, Natanem Kotulskim. Jego koledzy mówią mu, że chłopak ostatnio chodzi z poobijaną twarzą, ale nic więcej nie wiedzą, bo nie mają z nim żadnego kontaktu. Policjant spotyka się z ojcem nastolatka. Mężczyzna przekazuje detektywowi smutne informacje.

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Zamordowana zostaje 14-latka. Dziewczyna ginie we własnym pokoju. Adam i Agnieszka ustalają, że sprawcą zbrodni może być opóźniony umysłowo sąsiad, który wielokrotnie wyznawał jej miłość. Chociaż chłopak przyznaje się do zbrodni, szybko pojawiają się wątpliwości. Detektywi odkrywają bowiem, że ofiara wcale nie była tak grzecznym i spokojnym dzieckiem, jak sądzili jej rodzice.

Adam nie zapomniał o swoim byłym podopiecznym, Natanie Kotulskim. Funkcjonariusz dowiaduje się od jego ojca Grześka, że chłopak ma sprawę w sądzie dla nieletnich. Brał udział w napadzie, w którego trakcie pobił człowieka, za co grozi mu poprawczak.

Na dodatek okazuje się, że parę dni temu grupa osób poturbowała młodego judokę. Policjant odwiedza Natana w jego domu i stara się przemówić do jego świadomości. Chłopak przyznaje się, co zrobił. Panowie wchodzą w układ, który ma wyciągnąć nastolatka z dna...

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 16:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Cieszmy się darem życia”. Co wyznał Piotr Mróz?
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2020