2020-04-27

„Gliniarze” - odcinek 450: Awantura i... zmiany w parach

0

Czerwona ze złości naczelnik Kruczkowska wzywa do siebie Krystiana, Olgierda, Kubę i Natalię. Kobieta zirytował romans w pracy i pobicie prywatnego detektywa w trakcie śledztwa. Szefowa podejmuje niewygodną dla swoich podwładnych decyzję, przez którą na komendzie wybucha wielka kłótnia...

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Patrol mundurowych spieszy na ratunek przerażonej Ukraince. Okazuje się, że kobieta była przetrzymywana w domu publicznym, z którego zdołała zbiec. W sprawę angażują się agenci Interpolu. Niebawem detektywi wpadają na trop groźnej szajki handlarzy ludźmi. W ich działania zamieszanych jest wiele wpływowych osób.

Kuba i Natalia domyślają się, że szefowa wie o ich związku. Zostają wezwani do jej gabinetu wraz z Krystianem i Olgierdem. Funkcjonariusze zaczynają panikować. Kruczkowska postanawia wprowadzić poważne zmiany. Od teraz aż do odwołania Kuba będzie pracować z Krystianem, a Olgierd z Natalią. Decyzja nie podoba się śledczym, ale jednocześnie cieszą się, że nie doszło do żadnego zwolnienia. Muszą poradzić sobie w nowej rzeczywistości.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 16:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Cieszmy się darem życia”. Co wyznał Piotr Mróz?
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2020