2020-04-14

„Zawsze warto”: Łukasz wszczyna awanturę w domu

0

Czy jest już znudzony odgrywaniem roli dobrego męża? Co zrobi Dorota? Mimo całego pasma krzywd, które Łukasz wyrządził żonie i córce, dostał drugą szansę. Przysięgał, że żałuje swojego postępowania i obiecywał poprawę. Powoli jednak jego prawdziwe oblicze zaczyna wychodzić na światło dzienne...

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Dorota widząc starania męża wycofała niebieską kartę, a następnie pozew o rozwód. Dała Łukaszowi drugą szansę, bo uważa, że każdy na nią zasługuje. Puściła w niepamięć jego zdradę i pobicie starszej córki. Chce zacząć wszystko od nowa. Bezgranicznie mu ufa i wierzy, że ten się zmienił... Mężczyzna zaś robi wszystko, aby powstrzymać swoje prawdziwe „ja”.

Do Doroty dzwoni szef, aby zdać jej relację z konferencji. To nie podoba się Łukaszowi...
- Ciągle cię nie ma. Ja rozumiem, że ty rozwijasz swoją karierę, ale może zaczniesz spędzać trochę więcej czasu z rodziną? - denerwuje się mężczyzna.
- Tak, zacznę. Jeśli przestaniesz przebierać w ofertach i w końcu weźmiesz jakąś pracę. Nie wydaje ci się, że chcesz zbyt wiele? Że trzeba zacząć od czegoś mniejszego, żeby się potem wszystko ułożyło tak jak mnie? - próbuje załagodzić sytuację Dorota.
- Dajesz mi siebie za przykład? Proszę cię, nie bądź śmieszna!
- Może i jestem, ale utrzymuję nas i cały dom, więc nie mów mi, że jestem śmieszna!
- Dałaś Erykowi numer domu? Ten koleś nie ma umiaru. Słuchaj, odbierz i powiedz mu, że pracujesz w określonych godzinach, bo jak nie to ja będę musiał mu to powiedzieć! - ostrzega żonę Łukasz, tracąc kontrolę nad swoim zachowaniem.

Czy mężczyzna zacznie odgrywać swoje dawne gierki wobec Doroty?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze