2020-04-09

„Przyjaciółki” - odcinek 176: Nowe wyzwania

0

Zuza i Dagmar podpisują umowę notarialną i stają się właścicielami chińskiej restauracji. Przed nimi trudny test, bo oboje nie znają się na gastronomii. Już na początku mają problemy. Lalka kupiona do kącika dziecięcego nie podoba się pracującym tam Chińczykom. Twierdzą, że są w niej... duchy! Jak rozwiążą ten problem nowi szefowie?

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

Przeziębiona Dorota przychodzi do salonu kosmetycznego. Spotyka tam Sławka, który widząc jej stan proponuje, że zawiezie ją do domu. Ta bez wahania się godzi. Na miejscu mężczyzna przygotowuje dla niej miksturę według przepisu babci, która szybko stawia na nogi. Kobieta jest pod coraz większym wrażeniem hydraulika. To dla niej człowiek jakby z innego świata. Jest bezpretensjonalny i zaradny. Ku jej zadowoleniu, zaczyna również odwzajemniać jej sympatię. Czy będzie z tego miłość?

Tomek prosi Ankę o radę w sprawie klienta w jego kancelarii. Przy okazji aranżuje dla niej wykwintny obiad w swoim biurze. Podczas rozmowy, kobieta otrzymuje dramatyczny telefon od syna. Stasio informuje matkę, że nie będzie nocował w domu ze względu na Tymka, który ma u nich mieszkać. Zdenerwowana prawniczka wybiega w pośpiechu z kancelarii. Nie może zrozumieć postępowania męża i jego chorobliwego zainteresowania losem nastolatka. Po raz kolejny dochodzi między małżonkami do kłótni. - Mogłabyś choć raz się pozbyć swoich uprzedzeń i potraktować go jak kogoś, kto przyszedł do nas w gości? - upomina żonę, a następnie dodaje: - Brzydzę się twoim egoizmem! - mówi jej prosto w oczy. 

Na profilu społecznościowym Wiki pojawiają się nowe wpisy. Patrycja jest przekonana, że kobieta żyje. Odwiedza Adama, aby pożyczyć akt zgonu zmarłej, który jest niezbędny do przeprowadzenia procesu adopcyjnego. Przy okazji wypytuje mężczyznę o śmierć byłej żony. - Nie chciałem oglądać jej po śmierci. Podobno była bardzo zmasakrowana. Jak to Wiki jechała bez pasów. Cud, że Klara przeżyła - otwarcie mówi Adam.

Hania uprzykrza życie Ingi i Maksa. Jej oceny wskazują na to, że nastolatka nie radzi sobie w szkole. Ma za złe swojej rodzicielce, że zabroniła przychodzić Andrzejowi do ich mieszkania, bo ten pomagał jej w lekcjach. Swoje wsparcie oferuje jej lekarz, ale ta nie chce nawet o tym słyszeć. Finalnie korepetycje daje jej Staś. Podczas nauki wychodzi na jaw, że dziewczyna nie ma żadnych zaległości... Skąd więc wzięły się złe oceny?

Dlaczego Paweł, chcąc zagłuszyć wyrzuty sumienia i uszczęśliwić Tymka, niszczy własną rodzinę? Czy Wiki upozorowała własną śmierć?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze