2020-04-02

„Przyjaciółki” - odcinek 175: Uciążliwe spekulacje

0

Leon, pod pretekstem remontu, ściąga Patrycję do salonu meblowego. W trakcie rozmowy zaczyna wypytywać o okoliczności śmierci Wiki. Jego zachowanie sprawia, że podejrzenia Kochan przybierają na sile. Jest coraz bardziej przekonana, że łączyło ich coś więcej niż tylko zwykła znajomość. Czy to możliwe, że projektant jest ojcem małej Klary?

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

Zuza potrzebuje zastrzyku gotówki, aby móc zainwestować w chińską restaurację. Postanawia sprzedać dom, bo nie jest w stanie już samodzielnie go utrzymać. Informuje o tym Jaśka, który podziela jej zdanie i uważa, że to słuszna decyzja. Małżonkowie zaczynają rozdzielać majątek. Nie mogą dojść do porozumienia w żadnej kwestii. Szczególne emocje wzbudza w nich przywieziony z Pragi obraz. - I ty uważasz, że on nie chce do ciebie wrócić... I będziesz mi wmawiać, że ty też nie chcesz – mówi poruszona Stefa, widząc przecięte dzieło sztuki na pół.

Robert widzi Ingę i Zuzę w dwuznacznej sytuacji. Jest przekonany, że kobieta zmieniła orientację seksualną. Umawia się z Andrzejem, aby poinformować go o swoich domysłach, ale ten po wcześniejszej rozmowie z byłą żoną myśli, że to właśnie Robert ma chłopaka! - Najważniejsze to, żeby żyć w zgodzie z samym sobą. Dzieci trzeba uczyć tolerancji od samego początku. Jest okazja także... - okazuje zrozumienie Andrzej, próbując jak najszybciej od niego uciec. Co z tego wyniknie?

Dorota z Mirandką wybierają się na wycieczkę organizowaną przez przedszkole. Wyprawa na grzyby to okrutna męka dla eleganckiej bizneswoman. W dodatku autobus złapał kapcia, a kierowca nie ma przy sobie odpowiednich narzędzi. Dorota wzywa na pomoc... hydraulika, który od pewnego czasu nieustannie zaprząta jej głowę. Sławek bez wahania przyjeżdża ich wesprzeć. Kiedy kobieta zauważa, że młode matki są nim zainteresowane, postanawia nie odstępować go na krok.

Wizyta teściów przysparza Julce sporo kłopotów. Mama Antka stale ją krytykuje, ale ta każde upokorzenie znosi w milczeniu. Nie chce niesnasek w swojej rodzinie. Jakby tego było mało, kobieta pisze do redakcji list, w którym oświadcza, że jej syn jest nieszczęśliwy i z każdym dniem zapada się w sobie. - Mama Antka jest po prostu przewrażliwiona. Z Antkiem wszystko w porządku - tłumaczy się przed szefową Julia.

Czy Zuza i Jasiek przemyślą swoje rozstanie i postanowią do siebie wrócić? Jak Antek zareaguje na fakt o ingerowaniu matki w jego sprawy zawodowe?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze