2020-03-26

„Przyjaciółki” - odcinek 174: Ryzykowne zagrania

0

Zuza nie potrafi przyznać się Stefie, że rzuciła pracę. Kiedy sytuacja coraz bardziej się komplikuje, zbiera się na odwagę i mówi całą prawdę. Rozmowa z matką rozwiewa jej wszelkie wątpliwości i postanawia zaryzykować. Choć doskonale wie, że to skok na głęboką wodę, to jednak przyjmuje propozycję Dagmara i inwestuje w... gastronomię!

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

Była dyrektor banku chce jak najszybciej poinformować Dagmara o podjętej decyzji. Pragnie kupić chińską restaurację, choć jak przyznaje „w ogóle się na tym nie zna”. Przychodzi do przyszłego wspólnika późnym wieczorem i spotyka go tuż przed drzwiami. Chwilę później pojawia się jego matka z... kochankiem, który zgodnie z obietnicą udaje ubezpieczyciela. Zuza postanawia ich kryć i przypadkiem dostaje nietypową propozycję. - Jak to jest wtedy, jak kobieta z kobietą? Rozmawialiśmy, aby trochę poeksperymentować. Może pani jest chętna na trójkąt? - pyta otwarcie mężczyzna. Co na to Zuza?

Hania sprawia coraz więcej problemów wychowawczych. Inga nie potrafi się z nią dogadać. Każda rozmowa kończy się kłótnią. Nie rozumie własnej córki, przez co czuje, że nie sprawdza się w roli mamy. Mówi o swoich problemach Dorocie, a ta od razu stwierdza, że nastolatka się zakochała. Postanawia z nią porozmawiać i tym samym udowodnić Indze, że miała rację. Podstępem zmusza dziewczynę do wyznania prawdy. - Masz nikomu nie powiedzieć. Zakochałam się... Ale ma dziewczynę kretyn, zresztą beznadziejną - otwiera się Hania. Dla kogo dziewczyna straciła głowę?

Julka jest podekscytowana pierwszą wizytą teściów. Młoda mężatka gotuje specjalne danie i pożycza od rodziców najlepszą pościel, aby wyjątkowi goście czuli się u nich jak u siebie. Chciałaby zaprzyjaźnić się ze swoją teściową i przy okazji poinformować ją, że planują z mężem kupno większego mieszkania. - Antek powiedział, że jego rodzice będą się czuli od was gorsi. Przez to, że to wy nam dajecie pieniądze na mieszkanie. Jedno mnie tylko zastanawia, wiesz? Oni właśnie wrócili z Dominikany... - zwierza się matce.

Po incydencie z żoną Leona, Patrycja stara się normalnie funkcjonować. Nieznajoma bezpodstawnie i niesłusznie ją osądziła. Nie wie, co o tym wszystkim myśleć, w dodatku cały czas ma na głowie księgowego, który stale ubiega o jej względy. Postanawia nie mówić o całym zajściu architektowi, który nadal zajmuje się remontem jej kuchni. Kiedy wychodzi z jego pracowni, ponownie czeka nią ta sama kobieta. - Ja chcę panią przeprosić za to moje najście, za to, co powiedziałam. Ja nie miałam racji. Nie słusznie panią oskarżyłam. Pani nie zrobiła nic złego. To tamta pani architekt. On wciąż się z nią spotyka - mówi przerażona i pokazuje zdjęcie... Wiki!

Czy rodzice Antka ukrywają swoje bogactwo? W kim zakochała się Hania? Czy Wiki żyje?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020