2020-03-26

„Pierwsza miłość”: Oświadczyny, wyjazd i przemoc domowa

Jak jest wiosna, to budzą się uczucia, ale czy będą odwzajemnione? Mateusz decyduje się na kolejny życiowy krok w związku z Emilką. Podczas warsztatów, na których jest prelegentem, mężczyzna w otoczeniu kursantów prosi ją o rękę. Na pomysł oświadczyn wpada również Piotrek, który musi na pewien czas rozstać się z Jagodą.

Oglądaj serial „Pierwsza miłość” online na IPLA.TV.

Dziewczyna musi wyjechać na kilka tygodni do Kanady, aby zaopiekować się chorą babcią. Gdy para żegna się na lotnisku, Piotrek decyduje się na szalony pomysł. W ostatniej chwili kupuje pierścionek w automacie i oświadcza się Jagodzie. Odpowiedź dziewczyny wprowadza go w konsternację. Nie jest pewny, czy potraktowała to wszystko poważnie.

W trakcie warsztatów postawiona pod ścianą Emilka - dodatkowo naciskana przez publiczność - decyduje się powiedzieć „tak”. Na widowni są Bartek, wciąż jej mąż i Wanda, niedoszła żona Mateusza. Potem w domu oświadcza jednak, że zmieniła zdanie. Nie chce być narzeczoną, która zgodziła się pod pretekstem promocji jego szkoleń i nie chce decydować o tak ważnych sprawach na oczach dziesiątek ludzi.

Ten sprzeciw nie podoba się Mateuszowi. Między parą dochodzi do kolejnej awantury, a Emilka zostaje dotkliwie pobita przez swojego oprawcę. Czy tym razem zdecyduje się odejść?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.