2020-03-19

Wybory na KSW Ring Girls w programie „Tylko Jeden”

0

W trzecim odcinku nowego reality show zrobiło się gorąco. Zobacz wideo i zdjęcia! Dla zamkniętych w jednym domu uczestników odwiedziny pięknych dziewcząt były nie lada atrakcją. Po castingu uczestnicy urządzili after party, które trwało do późnej nocy. Z tego powodu poranny trening był wielkim wyzwaniem.

Oglądaj „Tylko Jeden” online na IPLA.TV.

Organizatorzy postanowili urozmaicić czas zawodnikom show i zorganizować specjalne wybory na KSW Ring Girls, które będą im towarzyszyć w drodze na walkę finałową. Pomysłodawczynią akcji była Blanka Lipińska, która jako menadżer dziewcząt, stworzyła i dbała o piękniejszą stronę federacji KSW, której właścicielami są Martin Lewandowski i Maciej Kawulski.

  

Seksowne i efektownie ubrane kandydatki wzbudziły emocje wśród panów do tego stopnia, że po zakończonym castingu, wszyscy zasiedli do kolacji, która nieoczekiwanie przerodziła się w klimatyczną domówkę. Tańce i długie rozmowy trwały do późnej nocy. Nic więc dziwnego, że wojskowa pobudka i katorżniczy trening, zorganizowany rano przez trenerów, dał się zawodnikom mocno we znaki. Cierpieli zwłaszcza Adrian Bartosińsk i Kamil Dołgowski, którzy zmierzą się ze sobą na koniec trzeciego odcinka.

Zobacz cały trzeci odcinek „Tylko Jeden”:

Tylko Jeden w piątek o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Tylko Jeden” na Instagramie - @tylkojeden.polsat

Komentarze
© Polsat 2020