2020-03-18

„Zawsze warto”: Łukasz wprowadza się do żony

0

Czy powtórnie wkupi się w jej łaski? Czy Dorota wycofa pozew rozwodowy? Igor i Iza coraz bardziej tęsknią za tatą. Za ich namową kobieta okazuje litość i zabiera męża do domu. Choć niedawno wyrzuciła Łukasza za próg i nie chciała mieć z nim nic wspólnego, to zaczyna się nim... opiekować. Czy postępuje słusznie?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Zgodnie z sugestiami prawniczki Dorota założyła mężowi niebieską kartę i wniosła pozew o rozwód. Marta uświadomiła jej, że związała się z tyranem, który manipuluje dziećmi i stale ją poniża. Starsza córka wspierała mamę w podjętej decyzji, natomiast Iza i Igor stale rozmawiali o tęsknocie, którą odczuwają pod nieobecność taty. Po incydencie w szkole, kobieta postanowiła anulować założoną kartę i dać Łukaszowi kolejną szansę. Teraz posuwa się o krok dalej... Czy zapomniała już o dawnych krzywdach?

Młodsze dzieci znikają ze szkoły. Poinformowana o tym Dorota dzwoni do Łukasza. Okazuje się, że Iza i Igor są u niego i zamierzają opiekować się chorym tatą. 
- Bierzcie tornistry i wychodzimy - stanowczo oświadcza kobieta.
- Słuchajcie. Teraz jak mam to lekarstwo od was, to szybciutko wyzdrowieję i zaraz się zobaczymy. Zabierajcie się z mamusią - wtóruje jej Łukasz widząc, że dzieci nie reagują na słowa mamy.
- Dobrze. Pakuj się, jedziesz z nami. Zajmiesz pokój gościnny, dopóki nie wyzdrowiejesz - mięknie Dorota i zaprasza chorego pod swój dach.
- Hura! Tata wraca! - wykrzykuje Igor.

Czy Dorota pożałuje swojej decyzji?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020