2020-01-24

„Pierwsza miłość”: Kinga zdradza Artura z Jankiem!

0

Dotychczas to jej mąż był osobą, która miała problemy z wiernością... W związku Kulczyckich role się niespodziewanie odwracają. Kinga nie jest już w stanie dłużej opierać się zalotom Janka. Jak dalej rozwinie się ten wątek w serialu „Pierwsza miłość”? Czy to kres wszystkiego, co budowała z Arturem i początek czegoś nowego w jej intymnych relacjach?

Oglądaj serial „Pierwsza miłość” online na IPLA.TV.

Kinga i Janek bardzo zbliżyli się do siebie. Dziennikarz pomógł jej w uratowaniu Teresy z rąk męża psychopaty. W ramach podziękowania ona miała zgodzić się na wspólną kolację, jednak nie potrafiła ze względu na Artura i dzieci. Zauroczony kobietą nie poddawał się. Na jednym z przyjęć nie zawahał się pocałować Kingi, która potem to mocno przeżywa. Dodatkowo matka pcha córkę w relację, widząc jej prawdziwe emocje.

Jak doszło do zdrady? Kulczycka miała wspólnie z Arturem pojawić się na balu charytatywnym, ale ze względu na pracę męża, poszła sama. Tam spotyka Janka. Początkowo jest przekonana, że mężczyzna ją śledzi. Ten zapewnia, że przyszedł służbowo i nie będzie nalegał na bliższy kontakt. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli. Między dwójką dochodzi do zbliżenia, które kończy się wspólnie spędzoną nocą.

Romans z Jankiem wywołuje w Kindze wątpliwości. Kobieta zastanawia się, czy powinna zostawić Artura i związać się z kochankiem. Czy zdrada przesądzi o rozpadzie małżeństwa Kulczyckich?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020