2020-01-23

„Pierwsza miłość”: Tragiczny finał miłości Melki i Łukasza!

0

Adwokat Magnus zostaje śmiertelnie postrzelony przez swojego ojca. Mimo że Paweł uniknął śmierci z rąk Wodnika, Melka po porozumieniu z szefem postanawia utrzymać ten fakt w tajemnicy, nawet przed Łukaszem. Chce tym samym zatrzymać gangstera w więzieniu. Niestety dla policjantki wiadomość o Pawle dociera do jej męża i jednocześnie syna przestępcy...

Tomek, syn Kingi i Artura, szuka Melki i przypadkowo wspomina o Pawle w obecności Łukasza. Ten chce za wszelką cenę dowiedzieć się, co ukrywa chłopak. Dowiaduje się, że uznany za zmarłego mężczyzna żyje, a to oznacza, że jego ojciec niesłusznie siedzi w więzieniu. Mimo sprzeciwu policjantki postanawia wyciągnąć go zza krat.

Między małżonkami dochodzi do konfrontacji. Adwokat nie zważa na to i decyduje się pomóc Wodnikowi. Przekazuje mu podczas widzenia dobre wieści, ale gangster szybko traci dobry nastrój, gdy dowiaduje się, że wszystkie pieniądze, jakie przekazał Łukaszowi, trafiły na cele charytatywne...

W jubileuszowym 3000. odcinku Melka po kłótni z Łukaszem postanawia opuścić Wrocław. Marysia próbuje przekonać zięcia, aby ją zatrzymał. Tymczasem oczyszczony z zarzutu zabójstwa Wodnik jest wściekły, że wszystkie jego pieniądze trafiły do domu dziecka. Chce zemścić się na Melce, którą cały czas oskarżał o zniszczenie życia synowi i sprzeciwiał się ich związkowi.

Gangster widzi na peronie Melkę, jednak celując w nią z broni... trafia własnego syna! Łukasz ginie na miejscu. Oszołomiona Melka może liczyć na pomoc Marysi i Piotrka.

Aktor Jan Wieczorkowski dołączył do obsady serialu w maju 2019 roku. Przez wiele odcinków udało mu się zbudować charakterystyczną, lubianą przez widzów postać, która sporo namieszała w życiu serialowej Melki.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020