2019-12-13

„Pierwsza miłość”: Łukasz aresztowany przez... Melkę

0

Sytuacja wokół zaginięcia Pawła coraz bardziej się zagęszcza. Emocje po ślubie Melki i Łukasza jeszcze nie opadły, a w życiu młodej pary pojawiają się poważne zawirowania. Dziewczyna otrzymuje paczkę, której szokująca zawartość może wiele zmienić w ich relacji. Rozpoczynają się działania policyjne, a dowody prowadzą do jej męża, który ostatecznie zostaje zatrzymany.

Na chwilę przed podróżą poślubną na adres mieszkania Melki przychodzi przesyłka zaadresowana do Pawła. W paczce znajduje się telefon chłopaka i list w języku włoskim. Nadawca napisał w nim, że paczka krążyła po Europie z dodatkową gotówką. Zgodnie z instrukcją zamieszczoną w przesyłce nadawca był zobligowany do zniszczenia telefonu, jednak znalazł w nim zdjęcia zakochanej pary i postanowił odesłać go na adres znaleziony w jednym z SMS-ów.

Melka jest przerażona. Postanawia sprawdzić monitoring z miejsca, w którym po raz ostatni widziany był Paweł. Na nagraniach widzi jego bójkę z Łukaszem. Zaczyna łączyć wszystkie fakty. Dociera do niej, że to jej ukochany najprawdopodobniej stoi za tym zniknięciem!

Nie czekając na tłumaczenia Łukasza, Melka postanawia aresztować męża w związku z dowodami, jakie udało jej się zgromadzić w sprawie. Czy to faktycznie on stoi za zniknięciem Pawła, wielkiej miłości jego żony?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaczyna się teraz... inaczej. Jak?
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020