2019-11-26

„Gliniarze” - odcinek 410: Postrzelony i aresztowany!

0

Podwójna tragedia na komisariacie! Adam nie ma szczęścia. Kiedy wydaje mu się, że Sobocińska jest odpowiednią osobą, która rozwiąże jego sprawę, okazuje się, że kobieta prowadzi nieczystą grę. Staje się również coś, co skutecznie uniemożliwi mu dochodzenie prawdy... Czy śledczy kiedykolwiek oczyści się z zarzutów i uwolni się od pomówień?

Porwana zostaje uczennica elitarnego liceum. Porywacz stawia jasne żądania. Jeśli nie dostanie miliona złotych, dziewczyna zginie. Adam i Agnieszka walczą z czasem, ale postawa ojca uprowadzonej komplikuje i tak trudne śledztwo. Policjanci niespodziewanie odkrywają, że mężczyzna kłamie. To wszystko w momencie, kiedy dochodzi do kolejnego porwania nastolatki…

Tymczasem detektyw podejmuje ważną decyzję. Przekazuje Sobocińskiej przełomowe materiały związane z łódzką aferą i skorumpowanymi policjantami. Niestety, dziennikarka działa wyjątkowo nieczysto. Mężczyzna chce w ten sposób zamknąć pewien rozdział swojego życia, jednak szokujące i tragiczne wydarzenia prawdopodobnie przekreślą tę szansę na zawsze. W trakcie akcji, gdy bandyta celuje do Agnieszki, ten ochrania ją własnym ciałem i zostaje poważnie ranny. To jednak nie koniec jego kłopotów. Na komendę wkraczają mundurowi z łódzkiej policji i... zakuwają Adama w kajdanki. Za co?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” najlepsi spośród konkurencyjnych seriali

Komentarze
© Polsat 2020