2019-11-25

„Gliniarze” - odcinek 409: Pogodzeni i... co dalej?

0

Krystian i Ewelina spędzają razem noc. Ich relacje wydają się wreszcie lepsze. Kobieta jednak z samego rana naciska na swojego chłopaka, żeby porozmawiać o ich związku. Śledczy nie jest zadowolony, bo boi się, że znów tematem dyskusji będą pretensje rodziców dziewczyny na temat ich relacji. Wieczorem jednak dzieje się coś niespodziewanego...

Niewidoma kobieta zostaje napadnięta i okradziona we własnym mieszkaniu - giną m.in. pieniądze, które miały być przeznaczone na jej operację. Dzięki zapamiętanym przez nią szczegółom policjanci typują pierwszego podejrzanego – asystenta kobiety. Ten jednak twierdzi, że został wrobiony. Komu mogło zależeć, by zrzucić na niego podejrzenia?

Krystian i Ewelina, mimo poprawy wzajemnych relacji, szykują się do poważnej rozmowy o swoim związku. Kobieta wciąż nalega, żeby coś drgnęło w ich życiu. Policjant musi odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest dla niego najważniejsze i czy strach przed rodzicami swojej ukochanej weźmie górę. Górski postanawia zrobić coś, co zaskoczy jego miłość życia. Kiedy Ewelina przychodzi do domu, czuje zapach spalenizny. Okazuje się, że Krystian przygotowywał uroczystą kolację, ponieważ chciał się... oświadczyć! Czy ukochana powie „tak”?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” najlepsi spośród konkurencyjnych seriali

 

Komentarze
© Polsat 2020