2019-11-12

„Zawsze warto”: Łukasz pastwi się nad kochanką!

0

Wściekły rzuca się na Patrycję, wyładowując na niej całą złość. Co się wydarzyło? W sądzie dowiaduje się, że kobieta spotkała się z Dorotą, aby raz na zawsze zakończyć jego małżeństwo. Wpada w szał i postanawia ukarać nieposłuszną kochankę... Czy tym samym zakończy swoje podwójne życie?

Błogie życie Łukasza powoli się kończy. Sprawa rozwodowa wytoczona przez żonę i założenie niebieskiej karty to dopiero początek złych wiadomości. Kłamstwa, którymi nieustannie mącił w głowie Patrycji, wreszcie wychodzą na jaw. Wszystko wymyka mu się spod kontroli. Nie potrafi zapanować nad obecną sytuacją, dlatego wyżywa się na innych...

Po procesie Łukasz przyjeżdża do Patrycji, aby wyjaśnić dręczące go kwestie. Kobieta na jego widok promienieje, jednak nie trwa to zbyt długo.
- Obiecywałeś mi. Miałeś się od niej wyprowadzić - próbuje przytulić ukochanego Pati.
- Ty głupia c..o! Nigdy bym tego nie zrobił. Miałem dobre życie i dobry dom, a przez ciebie mogę to stracić! - odpycha ją.
- Ale Łukasz, przecież ja cię kocham. Przepraszam, że ci zaszkodziłam...
- Czy ty nie rozumiesz, że ty jesteś zwykłą dupą, którą się bierze do łóżka? Nic dla mnie nie znaczysz! Nigdy bym nie zostawił żony dla ciebie! - brutalnie bije kochankę, obwiniając ją za przekreślenie wszystkiego, nad czym pracował całe życie.

Czy ten incydent sprawi, że Pati przejrzy wreszcie na oczy i rozstanie się z Łukaszem?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020