2019-10-04

„Love Island. Wyspa miłości” - odcinek 25

0

Panowie czekali na ten moment dość długo, ale znów mogli decydować o parach. Czy efekt ich wyborów jest zaskakujący? Czterech z nich już wskazało swoje partnerki, ale wciąż nie znamy decyzji Maćka. Na kogo się zdecyduje? Ada, Karina, a może Oliwia, z którą przechodzi poważny kryzys? Finał „Love Island. Wyspa miłości” coraz bliżej...

Śpiewać każdy może? Sprawdźmy! Nic tak nie rozgrzewa wieczornej imprezki, jak karaoke. #jesliniepotrafiszspiewacspiewajglosno #naloveloveisland. „Dziś macie szanse przejść do historii światowej estrady” - brzmiało wyzwanie. Kto ma najlepszy wokal?

Było miło, ale do czasu. Dobrą zabawę przerwał konflikt Oliwii i Maćka. - Boli mnie to, że znowu się zachowujesz tak jak ostatnio - zwróciła mu uwagę dziewczyna. - Mnie też dużo rzeczy boli - odparł. Od słowa do słowa aż po wybuch złości i płaczu.

- Chcę jechać do domu! - szlochała Oliwia, a pocieszała ją wściekła Marietta. - Za dużo! - klęła na zachowanie chłopaka. - Przegina po prostu pałę - wyraziła się jasno i postanowiła wziąć go natychmiast na rozmowę. - Przystopuj, bo ją to będzie boleć - powiedziała. - To jest jej gra aktorska - stwierdził, ale... - Zależy mi na niej - dodał po chwili.

Kto dawał im szanse? Paweł i Monika? Wydawało się, że to będzie para z rozsądku, ale odezwał się w nich zew natury. Najpierw w nocy, a potem kontynuowali tę bliskość. Czy teraz widzą swoją przyszłość tylko w różowych barwach?

Zdając sobie sprawę ze zbliżających się rozstrzygnięć, dziewczyny postanowiły wybadać swoje szanse. - Podobam ci się? - Ada wprost robiła podchody pod Maćka. Nie wszystko poszło jednak po jej myśli.

W tym czasie nowa w willi Beata szczerze dyskutowała z Damianem. - Maciek? Myślałam, że jest bardziej dojrzały - stwierdziła. - Jeszcze ciebie nie poznałam - dodała nieśmiało. Jej zdanie na temat dotychczasowego faworyta mocno się zmieniło.

Nagle w domu pojawiła się Karolina Gilon i po zebraniu wszystkich w jednym miejscu, ogłosiła, że... przeparowanie nastąpi tu i teraz! Nikt się tego nie spodziewał! Zaskoczeni próbowali zebrać myśli i szybko podjąć kluczowe dla nich decyzje.

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
Karolina Gilon: Ja też oglądam „Love Island. Wyspa miłości”!
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

Komentarze
© Polsat 2020