2019-08-05

Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

0

Najgorętsze reality show na świecie „Love Island. Wyspa miłości” już jesienią w Polsacie! To niekwestionowany hit wśród programów randkowych. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już piąta edycja programu, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna - Karolina Gilon. Emisja programu od września na antenie Telewizji POLSAT!

Format „Love Island” powstał w Wielkiej Brytanii, gdzie właśnie zakończyła się piąta edycja programu. Brytyjczycy pokochali show, a uczestnicy programu stają się gwiazdami telewizji i internetu. Widzowie na bieżąco komentują wydarzenia w willi, a losy bohaterów stały się integralną częścią kultury masowej Brytyjczyków. O popularności programu świadczą także rekordowe wyniki oglądalności. 3 lipca program zgromadził przed telewizorami 4,7 mln widzów, a kolejne półtora miliona obejrzało go w sieci. Program „Love Island” jest też zdobywcą prestiżowej nagrody BAFTA 2018 dla najlepszego reality show! Oglądany na świecie przez miliony widzów format jest doskonałym odzwierciedleniem współczesnych czasów, a dokładnie tego, jak w dobie internetu szuka się swojej drugiej połówki.

W pierwszym odcinku „Love Island. Wyspa miłości” poznamy 10 młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli w wieku od 18 do 35 lat. Będzie to pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy w programie chcą znaleźć miłość, ale też przeżyć przygodę życia. W trwających sześć tygodni randkowych podbojach single już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. Ich sielanka nie potrwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje sporo zamieszania. Obecni w programie uczestnicy będą musieli decydować, czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera będą musieli pożegnać się z programem.

  

„Love Island. Wyspa miłości” to rollercoaster emocji - ekscytacja, radość, ciekawość drugiej osoby, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i niepewność. Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać swoich potencjalnych partnerów, a także siebie nawzajem. Nie mają telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer będzie na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Ostateczny głos należy do widzów. To oni przez sześć tygodni decydują o losie bohaterów, a także o tym, którzy z uczestników zakwalifikują się do najlepszej czwórki programu i powalczą o nagrodę główną. W finale znajdą się dwie pary, które zaskarbiły sobie największą przychylność widzów. Zwycięzca jest tylko jeden i to do niego będzie należała decyzja, czy chce podzielić się ze swoim partnerem wygraną, czy zachować całą kwotę dla siebie! A jest o co walczyć! Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych!

„Love Island. Wyspa miłości” to także pierwsze w Polsce interaktywne reality show. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji będą brali udział w różnego rodzaju quizach, ankietach, będą mogli lepiej poznać uczestników, obejrzeć dodatkowe materiały video i przeczytać niepublikowane nigdzie indziej treści. Użytkownicy aplikacji mogą zostać poproszeni o głosowanie na swoich ulubionych uczestników, wybór zadań, które mieszkańcy willi będą musieli wykonać, połączenie mieszkańców willi w pary, zdecydowanie, którzy z nich powinni iść razem na romantyczną randkę albo wskazanie, kto powinien opuścić program. To widzowie mają decydujący głos w kwestii rozwoju wydarzeń. Aplikacja „Love Island. Wyspa miłości” jest po brzegi wypełniona ekskluzywnymi treściami i najświeższymi informacjami z gorącej Hiszpanii!

Program poprowadzi Karolina Gilon - modelka i prezenterka telewizyjna, która swoją popularność umacnia dzięki fenomenalnie prowadzonym kanałom w social mediach. To jedna z polskich „it girls”. Kocha modę i podróże. To przykład dziewczyny z sąsiedztwa o wyglądzie supermodelki, spontanicznej, otwartej na nowe wyzwania i spełnianie marzeń takich, jak prowadzenie najgorętszego show w historii telewizji „Love Island. Wyspa miłości”.

  

„Love Island. Wyspa miłości” to program codzienny emitowany po godzinie 22:00. Podczas niedzielnych odcinków pokazywane będzie podsumowanie tygodnia.

Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

Komentarze
© Polsat 2020