2019-07-29

Karolina Gilon: Kto leci z nami na wyspę miłości?

0

Prowadząca zachęca do śledzenia losów bohaterów „Love Island. Wyspa miłości”. Ich zmagania w walce o wygraną w programie będzie można obserwować od września na antenie Telewizji POLSAT. A już teraz Karolina Gilon zaprasza do oglądania pierwszego takiego reality show w Polsce. Randki, flirt, pierwsze pocałunki i przyjaźnie w słonecznej Hiszpanii. Co jeszcze czeka widzów?

„Love Island” to niekwestionowany światowy przebój wśród programów typu reality show. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, właśnie zakończono emisję piątej edycji i trwają przygotowania do szóstej. Polską odsłonę najpopularniejszego randkowego formatu poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna, Karolina Gilon, która wprowadzi uczestników w świat flirtowania i miłosnych przygód w malowniczej i słonecznej Hiszpanii.

- Single i singielki zamieszkają w pięknej willi na wyspie. Już pierwszego dnia będą dobierać się w pary, będą randkować - opowiada o nowym reality show prowadząca. - Ten program jest też o tym, jak ważne są relacje, jak ważne jest pierwsze wrażenie, no i czym kierują się ludzie, poznając drugą osobę - opowiada. Prezenterka mówi także, że wielki wpływ na życie mieszkańców wyspy będą mieli przede wszystkim telewidzowie. - To widz będzie decydował o losie uczestników. Mieszkańcy będą podbijali nie tylko swoje serca, ale muszą też podbić serca widzów - mówi. - Lećcie z nami na wyspę miłości i poznajcie prawdziwych mistrzów flirtowania - zachęca do oglądania „Love Island. Wyspa miłości” Karolina Gilon.

  

Uczestnikami programu są single w wieku od 18 do 35 lat, którzy zostali wyłonieni na drodze castingów. Nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w willi śledzą każdy ich ruch. Aby przetrwać, mieszkańcy muszą łączyć się w pary, bez względu na to, czy chodzi o miłość, przyjaźń, czy zwycięstwo w „Love Island. Wyspa miłości”. Kto okaże się mistrzem flirtowania? O tym przekonamy się już jesienią na antenie Telewizji POLSAT!

Jeśli i Ty chcesz wziąć udział w programie, to nic straconego, ponieważ castingi nadal trwają! Masz 18-35 lat i serce podpowiada ci, że to Twoja szansa? Już dziś wypełnij ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveisland_polska

Zobacz także:
Trwa casting do „Love Island Polska”. Zgłoś się!

Komentarze
© Polsat 2020