2019-07-22

Karolina Gilon prowadzącą „Love Island. Wyspa miłości”

0

Piękna modelka będzie gospodynią najgorętszego show tej jesieni! To dla niej całkowicie nowe wyzwanie, podobnie jak dla uczestników programu, bo takiego reality show jak „Love Island. Wyspa miłości” jeszcze u nas nie było! Castingi wciąż trwają, więc nadal można dołączyć do grona bohaterów tej pociągającej hiszpańskiej przygody!

Karolina Gilon nie kryje zachwytu tym, że poprowadzi nowy program w Polsacie. - Nawet nie wiecie, jak bardzo nie mogłam się doczekać, żeby wam o tym powiedzieć - zaczęła wpis na Instagramie, w którym informuje swoich obserwatorów o jej nowym zawodowym wyzwaniu. - Już jesienią poprowadzę najgorętsze show w historii telewizji! Program, który podbił Wielką Brytanię i nie tylko! - cieszy się świeżo upieczona prowadząca.

Wierni fani bardzo mocno kibicują Karolinie Gilon. - Gratuluję i bardzo się cieszę, że to Ty będziesz prowadzić ten program. Teraz na pewno będę oglądać, gdy będzie taka super prowadząca - czytamy w komentarzach pod jej wpisem. Do grona dopingujących dopisała się także inna modelka, prywatnie koleżanka nowej prowadzącej „Love Island. Wyspa miłości”, Natalia Siwiec, która także wyraziła swoje wielkie zadowolenie: - Juhuuuuuuuuuu najlepiej! Dajesz! - napisała, wyrażając ogromną radość pod postem Karoliny Gilon.

„Love Island” to absolutny hit wśród programów telewizyjnych. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, wyemitowano cztery serie, a finał piątej zbliża się wielkimi krokami. Czwartą serię na Wyspach oglądały ponad cztery miliony widzów, a uczestnicy zyskali ogromną popularność.

Nowe reality show Telewizji POLSAT to program dla singli, którzy chcą przeżyć gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Losy bohaterów będą bacznie obserwowały kamery, a zwycięzcę wybiorą widzowie. To będzie istny rollercoaster emocji, którego będziemy świadkami już od września w Telewizji POLSAT!

Jeśli i Ty chcesz wziąć udział w programie, to nic straconego, ponieważ castingi nadal trwają! Masz 18-35 lat i serce podpowiada ci, że to Twoja szansa? Już dziś wypełnij ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveisland_polska

Komentarze
© Polsat 2021