2019-04-15

Trwa casting do „Love Island. Wyspa miłości”. Zgłoś się!

0

Przed Tobą przygoda życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. „Love Island. Wyspa miłości” to program dla singli w wieku 18-35 lat, chcących zawalczyć o siebie i gotowych przeżyć siedem ekscytujących tygodni w prawdziwym raju. Zakochaj się, wygraj pieniądze i sławę! Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby dołączyć do obsady. Zapraszamy!

Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy udział w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, a do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Oto „Love Island. Wyspa miłości”, czyli najsłynniejsze randkowe reality show!

Single i singielki, którzy zostaną wybrani w castingu, zamieszkają pod jednym dachem ekskluzywnej willi, do której nikt z zewnątrz nie ma dostępu. Uczestnicy nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w całym domu śledzą każdy ich ruch. Osoba, której nie uda się znaleźć pary, musi opuścić „Love Island”. Na jej miejsce pojawia się nowy bohater, który pragnie szczęścia i może zachwiać dotychczasowymi układami…

Uczestnicy będą dostawali specjalne zadania, które pozwolą lepiej się poznać, a nawet podjąć decyzję o ewentualnej zmianie partnera lub partnerki. Nie zabraknie też specjalnych niespodzianek, gości czy romantycznych gestów. Z programu odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera każdy z bohaterów musi też zdobyć serca widzów. Przed nami istny rollercoaster emocji!

„Love Island” jest absolutnym hitem wśród show telewizyjnych. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, wyemitowane zostały już 4 serie i właśnie trwa casting do piątej. Ostatnią edycję oglądało ponad 4 miliony widzów, a jego uczestnicy zyskali ogromną popularność. Polską wersję pokaże Telewizja POLSAT. Za produkcję odpowiada Jake Vision.

Nie czekaj! Masz 18-35 lat i serce podpowiada Ci, że to Twoja szansa? Już dziś wypełnij ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Komentarze
© Polsat 2020