2019-09-24

Karolina Gilon: Ja też oglądam „Love Island. Wyspa miłości”!

0

Piękna prowadząca najgorętszego reality show odpowiedziała na pytania widzów. Podczas specjalnego czatu na portalach społecznościowych Telewizji POLSAT, fani programu mieli okazję usłyszeć odpowiedź prezenterki na zarzuty o prywatne znajomości z uczestnikami programu. Karolina Gilon zdradziła także, z którym islanderem poszłaby na kawę i komu najbardziej kibicuje w słonecznej Hiszpanii!

„Love Island. Wyspa miłości” jest jedną z najciekawszych jesiennych propozycji Telewizji POLSAT, co pokazała frekwencja na livechacie na kanałach społecznościowych Polsatu. To była wielka gratka dla fanów programu, którzy mieli niepowtarzalną okazję do zadawania pytań prowadzącej reality show. Wielokrotnie pojawiały się głosy, że produkcja jest niesamowicie wciągająca, co sama potwierdzała bohaterka czatu. - Oglądałam wersję brytyjską i wiem, że okazał się wielkim sukcesem! Wierzę, że w Polsce zadzieje się podobnie. Widzę to po fantastycznych reakcjach ludzi, którzy bardzo często mnie zaczepiają i pytają o ten program, bardzo ich to wszystko interesuje - skomentowała. 

Fani „Love Island. Wyspa miłości” dociekali, komu modelka kibicuje najbardziej i czy ma jakichś faworytów. - Nie chcę się za bardzo wypowiadać raczej na ten temat, bo tak jak wy jestem widzem tego reality show. Oglądam każdy odcinek - odpowiedziała. Po chwili jednak uchyliła rąbka tajemnicy. - Mam taką jedną parę, w którą zaczynam wierzyć. Ale miałam też parę, której już nie ma, Sylwię i Bartka - ujawniła. Ten temat ją bardzo poruszył. - Bartek trochę narozrabiał. Jeśli nas oglądasz, Bartku, to muszę pomachać ci paluszkiem! - żartobliwie mówiła prezenterka do uczestnika programu, który po przeparowaniu musiał opuścić willę. - Ta para miała szansę być długo w programie - podsumowała prowadząca reality show.  

Wśród widzów transmisji pojawiły się też głosy na temat tego, że Karolina Gilon znała wcześniej uczestników. - Ja sama zapraszałam moich znajomych na casting - skomentowała zarzuty. - Ten format jest taki, że prowadząca nie ma nic do gadania odnośnie do losów bohaterów. Ja nawet nie wiedziałam, że moje znajome się dostały, bo musiały trzymać to w wielkiej tajemnicy - zdradziła. - Wciąż jeszcze można zgłosić się do programu! - energetycznie zaprosiła na casting do „Love Island. Wyspa miłości”.

A z kim umówiłaby się na kawę Karolina Gilon? - Spotkałabym się z Maćkiem, bo on ma fajne poczucie humoru i pewnie byłby niezły ubaw, jest bardzo ciekawy. Ogólnie z każdym bym się poznała na stopie prywatnej, ale muszę poczekać do końca programu - mówi z uśmiechem.

Zobacz cały livechat z prowadzącą „Love Island. Wyspa miłości”:

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

Komentarze
© Polsat 2020