2019-10-02

Łukasz Zagrobelny: Wygrana jest zawsze niewiadomą

0

Wokalista dla POLSAT.PL o wcieleniach w Tinę Turner i Krzysztofa Krawczyka. Wyzwania w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” są coraz trudniejsze, ale nic nie jest w stanie powstrzymać Łukasza Zagrobelnego na scenie. Wokalista ma na swoim koncie pierwszą wygraną w show. Co dalej? Czym jeszcze zaskoczy piosenkarz?

W czwartym odcinku 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” najlepiej zaprezentował się Łukasz Zagrobelny, który przeobraził się w Tinę Turner. Postać legendarnej diwy to wielkie wyzwanie, ale wokaliście udało się sprostać wszystkim oczekiwaniom. - Wygrana odcinka zawsze jest jedną wielką niewiadomą. Pamiętajmy, że składają się na nią punkty zarówno jurorów, jak i pozostałych uczestników programu - tłumaczył w rozmowie z POLSAT.PL. - Tym bardziej się cieszę, że pomimo nie najwyższych not od jurorów, Tina Turner została doceniona przez moich znakomitych kolegów. I koniec końców udało się wygrać, co cieszy. Tym bardziej że wygraną przekazujemy na cele charytatywne - dodał wokalista. Czek o wartości 10 tysięcy złotych przeznaczył na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Tina Turner pojawiała się już kilka razy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie z pewnością pamiętają bezbłędne metamorfozy Katarzyny Skrzyneckiej oraz Sławomira. Czy Łukasz Zagrobelny wykorzystał tamte występy, przygotowując się do swojego zadania z piosenką „We Don't Need Another Hero (Thunderdome)” z filmu „Mad Max pod Kopułą Gromu”? - Oglądałem wszystkie interpretacje i to nie tylko w polskiej edycji programu - zdradził uczestnik. - I utwierdziłem się w przekonaniu, że do tak fantastycznej osobowości można się jedynie w mniejszym lub większym stopniu zbliżyć, ale nie da się odwzorować tej niesamowitej artystki w stosunku „jeden do jednego” - podkreślił.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lukas Zagrobelny (@lukasz_zagrobelny)

Kto po Tinie Tuner? Do piątego odcinka Łukasz Zagrobelny wylosował tym razem mężczyznę, bardzo znanego artystę. - Krzysztof Krawczyk to legenda polskiej sceny muzycznej. Legenda, z którą miałem zaszczyt wystąpić w duecie podczas festiwalu Top Trendy 2008 - przypomniał.

Ostatnio piosenkarz śpiewał jego utwór „Za Tobą pójdę jak na bal” podczas trzeciego odcinka 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w trakcie tańca Oli Kot i Tomka Barańskiego. - Piękny, głęboki baryton, charakterystyczne ruchy, czarowanie publiczności tak i głosem, jak i sceniczną elegancją. To cechy, na które chciałbym zwrócić uwagę podczas mojej interpretacji Krzysztofa Krawczyka. Mam nadzieję, że uda mi się uwieść publiczność i pójdzie ona za mną „jak na bal” - powiedział na koniec. Czy uda mu się w stu procentach oddać pierwowzór i znów wygrać?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła tajemnicę występów
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze
© Polsat 2020