2019-09-16

„Gliniarze”: Szefowa Wydziału Kryminalnego ma... romans!

0

Monika Kruczkowska wpadła w sidła miłości. Nic więc dziwnego, że promienieje szczęściem, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Kim jest jej wybranek i kto pierwszy odkryje tę sercową tajemnicę? Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu „Gliniarze” od 16 do 20 września?

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

„Gliniarze” - odcinek 361
Porwany zostaje świadek, który miał zeznawać przeciwko szefowi gangu złodziei samochodów. Wszystkie tropy wskazują na to, że zleceniodawcą jest nowy zarząd bandytów. Agnieszka i Adam próbują złamać bezwzględnych mafiosów, którzy nie zamierzają współpracować i robią wszystko, żeby zmylić detektywów.

Narzeczona Wojciecha staje się coraz bardziej napastliwa i roszczeniowa w stosunku do Adama. Policjant przestaje ufać kobiecie i odkrywa, że prowadzi ona podwójną grę.

„Gliniarze” - odcinek 362
Zamożny żonaty biznesmen zostaje napadnięty i okradziony z luksusowego samochodu. Mężczyzna był na randce z dopiero co poznaną kobietą. Detektywi idą tropem skradzionego pojazdu i trafiają na szajkę złodziei luksusowych aut. Żona biznesmena otrzymuje anonimowe pogróżki i kompromitujące zdjęcia jej partnera.

Policjanci postanawiają namierzyć przestępców w bardzo nietypowy sposób. Podczas śledztwa kontaktują się z informatorem Tomaszem „Okoniem” Okońskim. Ten zaskakuje detektywów informacją o swoim nowym, legalnym biznesie.

„Gliniarze” - odcinek 363
Dwóch zamaskowanych bandytów okrada kantor na sto pięćdziesiąt tysięcy złotych. Podejrzenia padają na byłą kasjerkę, która została zwolniona w atmosferze skandalu. Ta ma jednak mocne alibi. Detektywi uważają, że tropem do rozwiązania sprawy jest niepełny odcisk palca znaleziony na liście, który przestępcy zostawili w kantorze.

Ewelina i Krystian spędzają razem poranek w nowym domu. Sielankę przerywa niezapowiedziana wizyta rodziców dziewczyny. Krystian czuje się przytłoczony nową sytuacją. Nie wytrzymuje napięcia i kłóci się z Eweliną. Czy to początek końca ich związku?

„Gliniarze” - odcinek 364
Na szkolnym boisku z zimną krwią zastrzelony zostaje nastolatek. Adam i Agnieszka prowadzą śledztwo. Zabójstwo chłopaka może być powiązane z wojną narkotykową na osiedlu. Policjanci przekonują się, że zastrzelony uczeń nie był przypadkową ofiarą i sam miał wiele grzechów na sumieniu.

Chorujący na stwardnienie mąż Agnieszki, Norbert ma huśtawki nastrojów, związane z chorobą. Kobieta osamotniona w opiece nad niepełnosprawnym mężem przeżywa trudne chwile.

„Gliniarze” - odcinek 365
Mężczyzna zostaje zamordowany podczas wędkowania. Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni prowadzą do firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek. Okazuje się, że denat był zadłużony i otrzymywał pogróżki. Wdowa podaje jednak policjantom zupełnie inny trop, stawiający życie osobiste i rodzinne ofiary w nowym świetle.

Naczelnik wydziału Monika Kruczkowska wygląda kwitnąco i jest w doskonałym humorze. Policjanci odkrywają, że ich przełożona ma romans, a jej wybranek jest ulubieńcem plotkarskich mediów.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” najlepsi spośród konkurencyjnych seriali

Komentarze
© Polsat 2020