2019-09-09

„Gliniarze”: Wielki spadek i tajemnice Olgierda

0

Pewnego dnia policjant dziedziczy ogromne pieniądze. Skąd się wzięły? Jakie sekrety skrywa śledczy na temat swojej rodziny? Czy opowie o tym Krystianowi, swojemu partnerowi ze służby? Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu „Gliniarze” i z jakimi sprawami będą musieli zmierzyć się pozostali detektywi z warszawskiej komendy?

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

„Gliniarze” - odcinek 356
Zostaje uduszony ambitny pracownik korporacji. Mężczyzna był nienotowany i niekarany, ale w jego mieszkaniu policjanci znajdują zapas narkotyków i sporo gotówki. Na jaw wychodzą kolejne tajemnice denata. Okazuje się, że miał na sumieniu więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Natalia zostaje odwołana z romantycznego wyjazdu z Łukaszem. Aneta zauważa, że policjantka niespecjalnie przejmuje się przerwanym urlopem, ani też reakcją narzeczonego. Natalia tłumaczy się profesjonalnym podejściem do służby. Ale w końcu orientuje się, że to nie jest główna przyczyna tego, że chętnie wróciła do pracy.

„Gliniarze” - odcinek 357
Młody mężczyzna zostaje brutalnie pobity w drodze powrotnej do domu. Początkowo wiele wskazuje na osiedlowych dresiarzy. Wkrótce jednak Olgierd i Krystian odkrywają, że prawda jest dużo bardziej zaskakująca, a ofiara mogła mieć na sumieniu poważne przestępstwa.

Do Olgierda przychodzi list od notariusza. Okazuje się, że niedawno zmarły mężczyzna zapisał detektywowi w spadku dużą sumę pieniędzy. Kim okaże się tajemniczy spadkodawca i jaki sekret o swojej rodzinie pozna Olgierd?

„Gliniarze” - odcinek 358
Masażystka zostaje zgwałcona tuż przed rozpoczęciem pracy. Policjanci dowiadują się, że ofiara była molestowana przez męża właścicielki salonu masażu, ale to nie ten mężczyzna jest sprawcą. Gdy w tym samym miejscu dochodzi do próby kolejnego gwałtu, policjanci wpadają na trop tajemniczej grupy powiązanej z atakami na kobiety.

Cała komenda huczy od plotek - podobno Agnieszka dostała awans i przechodzi do Komendy Głównej. Policjantka jest zaskoczona, bo nie starała się o nowe stanowisko i obawia się, że ktoś próbuje jej zaszkodzić, rozsiewając plotki. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna. Kto działa za plecami Agnieszki?

„Gliniarze” - odcinek 359
Niedługo po ślubie panna młoda zostaje otruta. Natalia i Kuba odkrywają, że teściowa ofiary od dawna robiła wszystko, aby do małżeństwa nie doszło. Czy ta kobieta rzeczywiście chciała zabić znienawidzoną synową? A może rozwiązania zagadki trzeba szukać w przeszłości pana młodego?

Tymczasem Aneta ogłasza, że postanowiła napisać doktorat. Ta decyzja nie podoba się Wiktorii, która uważa, że Aneta powinna zająć się powiększeniem rodziny zamiast karierą. Stefan popiera swoją matkę, przez co w rodzinie Doboszów dochodzi do konfliktów. Natalia prosi Kubę, aby odbył ze Stefanem męską rozmowę.

„Gliniarze” - odcinek 360
Starsze małżeństwo znajduje w parku głowę kobiety. Leżąca przy niej kartka prowadzi detektywów do kolejnej części ciała zamordowanej i do następnej wskazówki. Detektywi ruszają tropem podpowiedzi zabójcy-szaleńca. Pojawiają się kolejni podejrzani. Kto i dlaczego podjął z policją makabryczną grę?

Technik Jan Wójcik jest coraz bardziej zirytowany postępowaniem swojej matki. Klara chce koniecznie opiekować się Stasiem, choć po ciężkiej chorobie nie ma na to sił. Czy Janowi uda się przekonać ją do znalezienia dla Stasia opiekunki?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” najlepsi spośród konkurencyjnych seriali

Komentarze
© Polsat 2020