2019-09-09

„Love Island. Wyspa miłości” - odcinek 6

0

Do programu dołączyła Vicky. Jak przyjęli ją uczestnicy reality show Polsatu? Według widzów najbardziej pasuje do niej Maciek. Zadecydowali o tym użytkownicy dedykowanej aplikacji „Love Island. Wyspa miłości”, którzy uznali, że to właśnie ta dwójka ma wybrać się na randkę i spędzić wspólnie czas. Co jeszcze wydarzyło się w willi i jak wpłynęło na relacje?

Ostatni głos na „Love Island. Wyspa miłości” należał do pań. Dwie z nich bardzo chwalą sobie nowych partnerów. - Czuje się o wiele bardziej komfortowo. To chyba widać po mnie - zaznaczyła Marietta, która zamieniła Marcina na Damiana. - Jest lepiej. Wczoraj wieczorem już byłam taka „ja”, a nie taka „pięćdziesiąt procent ja” - dodała Sylwia, która dzieli obecnie łóżko z Bartkiem.

Nie wszystkie dziewczyny mogą powiedzieć jednak o sobie to samo. - Szukam chemii, ale która pójdzie w parze z osobowością i wzajemnym szacunkiem - zwierzyła się Oliwia. Ostatnio obawiała się, czy Dominik nie poszedł krok za daleko w uczuciach i jasno wskazywała, że on „nie odnalazłby się w jej świecie”. - Nie widzę nas poza tą willą - dodała.

Tymczasem Ada z Maćkiem zabawiali się... lirycznie. „Ryju”? „Mordo”? A miało być tak poetycko! - To nie są do końca wiersze, ale lubię takie przemyślenia swoje. Nie wiem, jak to nazwać - zaznaczyła. - Mam w planach napisać własną książkę - dodała.

To jest ten moment. Do show wchodzi Vicky, czyli Oliwia Górecka, która przyjechała do „Love Island. Wyspa miłości”, żeby zweryfikować czy relacje damsko-męskie są w ogóle do czegoś potrzebne. Jakiego szuka faceta? - Stanowczy, pewny siebie i twardo dążący do celu. Z błyskiem w oku! - podkreśliła zawodniczka bikini fitness. Panowie wyszli jej naprzeciw, a panie powitały z balkonu. Kto najchętniej będzie z nią ćwiczył?

Jest nowa postać, więc trzeba zadbać o atrakcje dla nowej koleżanki. #dancingshoes #dancingqueen. No i mieliśmy wieczór niczym w „Tańcu z Gwiazdami”, a w roli głównej instruktorka Sylwia, która przeprowadziła lekcje i pokazy specjalne ze wszystkimi panami.

- Jak można pięciu facetów, każdego w piętnaście minut, nauczyć tak dobrze choreografii - zachwycała się Vicky i za popisy na parkiecie wyróżniła Damiana. Inni „tancerze” też mieli powody do radości...

Impreza rozkręciła się i trwała do późnych godzin, ale nie wszystkim spodobały się efekty rozluźnienia. - Rzygam - tak Monika skomentowała zachowanie Mikołaja. - Jestem przekonana, że nie chcę mieć z nim nic wspólnego. To, jak on opowiada o kobietach... - zaznaczyła. - Jest mi głupio strasznie - otworzył się chłopak. Pojawiły się męskie łzy... Czy to coś zmieni?

Widzowie w programie „Love Island. Wyspa miłości” mają wpływ na losy bohaterów show. Tym razem wybierali, który z panów ma spędzić czas na randce z Vicky. Najwięcej głosów oddali na Maćka.

Jak rozwinie się ta znajomość? Co z innymi parami?

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

Komentarze
© Polsat 2020