2019-09-06

„Love Island. Wyspa miłości” - odcinek 5

0

Marcin Puciek i Dominik Maj okazali się pierwszymi „przegrywami” w reality show. To dla nich wielki sercowy zawód. Tym razem to panie rozdawały karty i decydowały o nowym układzie par na wyspie. Niektóre ich decyzje mogą być dla widzów zaskakujące. Kto z kim będzie teraz dzielił łóżko i czy te relacje mają szansę utrzymać się dłużej? Rywalizacja dopiero się rozkręca!

Po pierwszej ceremonii przeparowania z gorącą willą programu „Love Island. Wyspa miłości” pożegnało się dwóch facetów. To Marcin Puciek, który do tej pory tworzył parę z Mariettą, a także Dominik Maj, który do programu wszedł jako ostatni i nie zdołał do siebie przekonać żadnej z kobiet. Jedyne jego wspomnienie to urocza randka z Adą.

Wysoka blondynka ma jednak innych mężczyzn w głowie. Wśród nich znalazł się także Maciek, z którym weszła w układ, a ten... doprowadził ją do łez zaskakującym prezentem. - Jejku, ale fajne - szczerze ucieszyła się Ada. - Śliczne! Dziękuję bardzo, serio - dodała. Otrzymała „bransoletkę szczęścia”, która ma gromadzić wokół niej dobrą energię i prowadzić do realizacji marzeń. Cała sytuacja mocno ją wzruszyła. Przed założeniem miała jeszcze pomyśleć życzenie. Czy wkrótce się spełni?

Jak widać, każdy kolejny dzień w programie mocno weryfikuje pierwsze wrażenia. Także u panów. Jedni zmieniają zdanie, a inni są coraz bardziej pewni, że dokonali słusznych decyzji. - Popełniłem błąd taktyczny i powinienem wybrać Oliwię, bo mamy sporo wspólnych tematów. Dobrze nam się rozmawia. Ona mi się podoba i moglibyśmy stworzyć fajną parę - przyznał otwarcie Mikołaj, który wcześniej odbił Maćkowi Monikę. Równie intensywnie o Oliwii rozmyśla Dominik. - Myślę, że się zakochuję - przyznał. - Nie wiem, co bym robił tu bez niej - dodał.

Im bliżej decydującego wieczoru, tym atmosfera stawała się coraz bardziej napięta. Sprawy w swoje ręce wzięła Sylwia. Najpierw z Adą zgodnie uznały, że nie potrzebują w domu „psychopaty”, jak określiły Domino. Z Mariettą szczerze rozmawiała o Damianie, którego była gotowa jej oddać. Maćka natomiast motywowała do dużych życiowych zmian. - Ty musisz być prezenterem, musisz! - nie miała wątpliwości, że w przyszłości może zarabiać na tym duże pieniądze.

Nadszedł czas decyzji. - Zapraszam was do kręgu - powiedziała prowadząca Karolina Gilon, zachęcając panie do otworzenia umysłów i serc na kandydatów. Pierwsza wybierała Monika i zaprosiła do siebie Mikołaja. - Chcę go jeszcze bardziej poznać - argumentowała. Druga w kolejności Marietta wskazała na Damiana i w ten sposób odrzuciła Marcina. Co ją do tego skłoniło, żeby zmienić partnera? - Nadajemy na podobnych falach. Mamy podobne poglądy - uznała.

- Z każdym dniem przekonuje mnie do siebie coraz bardziej - nie miała wątpliwości Oliwia, pozostając w relacji z Dominikiem. A co z Sylwią? - Umie docenić kobietę. Sypie jak z rękawa komplementami. Ale nie w pretensjonalny sposób, tylko umie zawrzeć w tym żart. To mnie urzekło - opisała Bartka. Ostatnia Ada nie miała wątpliwości. - Wiem, że w tym programie powinno się stawiać tylko i wyłącznie na siebie, ale chciałabym w tym momencie podać pomocną dłoń osobie, która najbardziej na to zasłużyła - spojrzała wymownie w stronę Maćka.

Wszystko już jasne! - Macie trzydzieści minut na to, żeby spakować swoje rzeczy i opuścić „Wyspę miłości” - oznajmiła odpadającym Karolina Gilon. - A wam życzę udanej nocy - zwróciła się do par.

Życie w willi nie będzie już takie samo. Emocjonalne rozgrywki wchodzą w kolejny etap, a miłość wciąż się dyskretnie zakrada... Czy wkrótce zrobi jeszcze większe zamieszanie?

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”: Dominik mówi Oliwii o... porno!
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?
Karolina Gilon: Kto leci z nami na wyspę miłości?

Komentarze
© Polsat 2020