2019-09-02

„Love Island. Wyspa miłości” - odcinek 1

0

Zaczynamy gorące reality show! Poznaliśmy uczestników i willę! Do samego startu nie wiedzieli, jak wyglądają, nie znali swoich imion, zainteresowań. Jak więc zareagowali na siebie bohaterowie i co powiedzieli? Atmosfera w domu od samego początku jest szalona, bo już w pierwszym odcinku „Love Island. Wyspa miłości” piękni single i singielki musieli dobrać się w pary. Kto wybrał kogo i dlaczego?

Na premierę programu „Love Island. Wyspa miłości” czekali wszyscy fani miłosnych wrażeń. Bo właśnie o to chodzi w reality show Polsatu! Poznaliśmy piękne panie: Adę, Mariettę, Monikę, Oliwię oraz Sylwię, a także przystojnych panów: Bartka, Damiana, Dominika, Maćka i Marcina. Karolina Gilon wprowadziła do domu dziesięć osób chętnych do dobrej zabawy. Nowym mieszkańcom hiszpańskiej willi towarzyszyła ekscytacja, nerwy i wielka chęć przeżycia przygody życia. Połączyli się w pary i…

...do grupy dołączył Mikołaj, który otrzymał zadanie: w ciągu 24 godzin odbić jedną z dziewczyn, czyli #podbijanie #odbijanie #parowanie. Uda mu się? Która się skusi?

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:
„Love Island. Wyspa miłości”, czyli interaktywne reality show
Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?
Karolina Gilon: Kto leci z nami na wyspę miłości?

Komentarze
© Polsat 2020