2019-08-27

„Ninja Warrior Polska” to adrenalina, walka i emocje!

0

Ten program jest gwarancją dobrze spędzonego czasu i ekscytujących wrażeń. W najnowszym show Polsatu będziemy emocjonować się walką człowieka z największym i najtrudniejszym torem w historii telewizji. Tu nie ma jurorów, a zawodnicy są zdani tylko na siebie, na swoje umiejętności, spryt i siłę. Czy znajdzie się prawdziwy wojownik, który dołączy do elitarnego grona zwycięzców?

Polska to kraj, w którym pełno ludzi ambitnych, kochających sportową rywalizację i wyzwania. Coraz większą popularnością cieszą się wydarzenia testujące sprawność, spryt i przygotowanie fizyczne. Uwielbiamy oglądać zmagania sportowców, przeżywać ich zwycięstwa i porażki. „Ninja Warrior Polska” spełnia wszystkie te potrzeby i jest świetną propozycją dla każdego, kto chce zobaczyć prawdziwe show w pełnym tego słowa znaczeniu.

- Jest walka! Jest adrenalina! - potwierdza Jerzy Mielewski, który będzie sportowym językiem opisywał rywalizację. - Wszyscy zostawiają tu całe swoje serducho - dodaje. Na uczestników programu czeka presja kamer, świateł, publiczności i najprawdopodobniej największe sportowe wyzwanie, jakiemu stawią czoła w swoim życiu. - To nie jest tak, że ktoś pół roku wcześniej zaczął się przygotowywać - uważa Łukasz „Juras” Jurkowski, drugi z komentatorów „Ninja Warrior Polska”. - Te mięśnie muszą być przyzwyczajone do ogromnych obciążeń - twierdzi specjalista od mieszanych sztuk walki.

Co mówią o „Ninja Warrior Polska” uczestnicy? Jak bardzo przeżywają swój udział? Zobaczcie wideo:

Widzowie, spodziewajcie się spektakularnych prób pokonania ciężkich i trudnych przeszkód, łez radości i smutku rodzin wspierających zawodników, adrenaliny na najwyższym poziomie i ogromnych emocji, które nie pozwolą nawet na chwilę nudy przy oglądaniu nowego show.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Koszmar uczestnika „Ninja Warrior Polska”. Wspieramy go!
„Ninja Warrior Polska”: Zobacz przygotowania uczestników

Komentarze
© Polsat 2020