2019-05-28

„Ślad” - odcinek 80: Dziecko z gwałtu dowodem w sprawie

0

Komisarze dostają wezwanie w sprawie morderstwa młodej kobiety. Na miejscu zdarzenia zastają wiele śladów walki. Przy ofierze znaleziono również wszystkie dokumenty, pieniądze i telefon, a więc nie był to napad rabunkowy. Ktoś jednak brutalnie zgwałcił dziewczynę. I nie był to jedyny taki przypadek...

Hetman zwraca uwagę na to, że gwałciciel przykleił swojej ofierze powieki, żeby ta do samego końca na niego patrzyła. To świadczy o wyjątkowej brutalności sprawcy. Lisowski natomiast podkreśla, że to nie pierwszy tego typu przypadek. Odkrył bowiem, że to już trzecia taka ofiara. Zabójca jest skrupulatny, używa prezerwatywy i nie da się go namierzyć. Wspólną cechą kobiet jest wygląd zewnętrzny: wysoki wzrost i blond włosy.

Policjanci docierają jednak do kobiet, którym zbrodniarz darował życie. Wszystkie zeznają, że przestępca działał w ten sam sposób. Ujawniają też, że miał na sobie maskę, nie używał prezerwatywy i wówczas nie sklejał ofiarom powiek. Wygląda więc na to, że zmienił strategię. Jedną z kobiet, która mogłaby wiele wnieść do śledztwa, jest Adrianna Wysocka - ofiara gwałtu sprzed pół roku temu. Poszkodowana odmawia jednak współpracy z CWŚ.

Wysłany przez Walczaka Hetman jedzie do domu dziewczyny i próbuje ją przesłuchać. Na światło dzienne wychodzi fakt, że Adrianna jest w ciąży. Początkowo kłamie, że jest w czwartym miesiącu. Szybko jednak wychodzi na jaw, że jest w szóstym. Nie zgadza się niestety na badania genetyczne, zasłaniając się powikłaniami, które może mieć po nich płód. Wkrótce ktoś porywa Wysocką…

Co ukrywa dziewczyna? Dlaczego nie godzi się na przeprowadzenie testów? Czy grozi jej niebezpieczeństwo? A może kryje przestępcę z innych względów?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 80

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 79: Przemoc domowa przyczyną śmierci?
„Ślad” - odcinek 78: Uprowadzenie małego Tomka
„Ślad” - odcinek 77: Tajemnicze porwanie noworodka
„Ślad” - odcinek 76: Kto zamordował Ukrainkę?
„Ślad” - odcinek 75: Krwawe zabójstwo w domu kultury

Komentarze
© Polsat 2020