2019-05-22

Jurorzy „Śpiewajmy razem” podsumowują drugą edycję

0

Jula, Filip Lato i Saszan o tym, jak wiosną bawili się z „All Together Now”. Czy triumfator drugiej edycji Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak ma szansę zrobić karierę? Co sprawiło, że wyróżnił się na tle pozostałych uczestników programu? Gwiazdy opowiedziały również o wrażeniach, jakie zrobiła na nich Beata Kozidrak, występująca w roli kapitana jurorów „Śpiewajmy razem”.

Po zakończeniu pierwszej edycji muzycznego show, w jednej z rozmów dla POLSAT.PL i IPLA.TV Saszan ujawniła, że utrzymuje kontakt z wygranym Mateuszem Łopaciukiem. Wokalistka nieśmiało mówiła o wspólnej kooperacji. Czy ten duet ma jeszcze szansę na zaistnienie? - Mamy siebie w znajomych na Facebooku, co jakiś czas do niego piszę: hej, jak tam? - zdradziła autorka przeboju „Nie chcę ciebie mniej”. Temat współpracy pozostaje owiany tajemnicą, ale artystka wciąż mocno kibicuje chłopakowi. - Mam nadzieję, że jak najszybciej coś wyda. Nie może tego zaprzepaścić - skomentowała.

Saszan przyznała, że w drugim sezonie „Śpiewajmy razem” typowała na zwycięzcę „Jimmy’ego”. Mężczyzna urzekł ją przede wszystkim swoją spontanicznością i naturalnością. - Sprawił, że podczas wykonania piosenki LemON miałam ciarki - wskazała wokalistka. Zaskoczył ją nie tylko wysoki poziom uczestników. Była także pod wrażeniem kapitanki jurorów. - To był dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę przebywać w towarzystwie Beaty Kozidrak - powiedziała z dumą o liderce Bajmu.

Oglądaj w IPLA.TV: Saszan: Występ Jimmy’ego wywołał u mnie ciarki

Podobnego zdania był także Filip Lato, pojawiający się gościnnie na ścianie sędziów. - Uważam, że Beata Kozidrak bardzo fajnie wypadła. Mieliśmy szansę zobaczyć jej nowe oblicze - podkreślił. A jak podsumował swoją przygodę z show? - Atmosferę z planu wspominam naprawdę fantastycznie, więc to się nie mogło nie udać - podsumował.

Oglądaj w IPLA.TV: Filip Lato: Świetna edycja, świetni uczestnicy

Jula zadebiutowała w drugiej edycji wśród setki jurorów, ale nowa rola bardzo jej się spodobała. - Nie spodziewałam się aż tak fajnej przygody - stwierdziła. W programie ceniła sobie nie tylko rozrywkę, którą zapewniali kolejni kandydaci w walce o 100 tysięcy złotych, ale także doborowe towarzystwo na ścianie sędziów. - Odnowiłam swoją dawną przyjaźń z Ewą Jach. Poznałam się bardziej z Saszan - wyliczała piosenkarka i przyznała, że bez wahania wzięłaby udział w kolejnej odsłonie „Śpiewajmy razem”.

Oglądaj w IPLA.TV: Jula: Do tego programu mógł przyjść każdy

Które występy zapamiętamy na dłużej i kto ma szansę podbić muzyczny rynek?

Zobacz także:
Co zwycięzca „Śpiewajmy razem” zrobi z wygraną?
„Jimmy” zwycięzcą drugiej edycji „Śpiewajmy razem”
Oto najlepsi wokaliści drugiej edycji „Śpiewajmy razem”
Znamy komplet finalistów programu „Śpiewajmy razem”!
„Śpiewajmy razem”: Znów to się stało! Czwarty raz!
„Śpiewajmy razem”: Wszyscy wstali po raz trzeci!
„Śpiewajmy razem”: Wskoczyła do finału jak górska kozica!
„Wejście smoka” wprost do finału show „Śpiewajmy razem”
„Śpiewajmy razem”: To już druga „setka” w tej edycji!
„Śpiewajmy razem”: Setka jurorów wstała z krzeseł!

Komentarze
© Polsat 2020