2019-05-09

„Przyjaciółki” - odcinek 156: Inga naciąga Maksa na luksusy

0

Dorota jej radzi, by korzystała z życia i zmusiła partnera do „inwestycji” w ich relację. Inga nie czuje się z tym najlepiej, ale za podszeptem przyjaciółki namawia Maksa na kolację w ekskluzywnej restauracji, za którą oczywiście płaci mężczyzna. Czy efekty są warte swojej ceny? I co nowego u pozostałych bohaterek serialu „Przyjaciółki”? Jak radzą sobie ze swoimi problemami i wątpliwościami?

Dorota namawia Ingę do naciągania Maksa na kosztowne przyjemności. - Im więcej w ciebie zainwestuje, tym trudniej będzie mu kopnąć cię w tyłek - zdradza swoją filozofię udanego związku. Po obfitej kolacji w drogiej restauracji Inga źle się czuje. Postanawia nie stosować się więcej do rad Doroty.

Tymczasem Dorota chce sprawdzić, czy jej tajemniczy amant Marcin nie jest przypadkiem oszustem. Prosi Ingę, aby umówiła się z jego „sobowtórem” znalezionym na jednym z portali randkowych. Okazuje się, że to wcale nie był sobowtór, tylko Marcin we własnej osobie… Co na to Dorota? Jak rozprawi się z oszustem?

Wiktor mimo problemów w związku z Patrycją chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla Mikołaja.
- Mikołaj jest dla mnie ważny, a to, co jest między nami, to jest nasza sprawa. I on nie powinien być pokrzywdzony - oznajmia zaskoczonej Patrycji.
- Dziękuję - kwituje to kobieta.
Wika przekłada swoje spotkanie z Klarą na dzień urodzin Mikołaja. Mimo umowy z Wiktorem Wika nie wraca z Klarą o czasie…

Jasiek jest oschły w stosunku do Zuzy. Bankierka stara się go przekonać, że jedynym sposobem, by dalej funkcjonować, jest puszczenie wzajemnych zdrad w niepamięć. Postanawiają razem z Jaśkiem iść na parapetówkę urządzaną przez Darię. Na chwilę przed wyjściem Zuza uznaje jednak, że nie jest w stanie zachowywać się normalnie w towarzystwie Darii. Jasiek wychodzi z domu sam. Co dalej z nimi będzie?

Anka spotyka się z bliskimi po pierwszym locie.
- Mów jak było - prosi Julka.
- Fajnie. Wiesz, oczywiście trochę się denerwowałam, zwłaszcza że trzy osoby chciały się pozamieniać miejscami i już myślałam, że z tego będzie jakaś awantura. Ale dałam sobie radę. Byłam uprzejma, ale za to asertywna. I były turbulencje - opowiada żywo debiutująca stewardessa.

Anka jest już podekscytowana zawodową podróżą do Kopenhagi. Wreszcie ma okazję pozwiedzać to, co zawsze sama chciała zobaczyć. W przeddzień lotu Julka prosi ją o pomoc w opiece nad Oliwierem. - Sorry Julka, to nie jest moje zmartwienie - odmawia jej zmęczona lotem kobieta. Kiedy Anka jest w Skandynawii, Oliwer trafia do szpitala z podejrzeniem sepsy. Julka postanawia się usamodzielnić.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 156

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 155: Test na ojcostwo Klary
„Przyjaciółki” - odcinek 154: Inga na lekcji uwodzenia u Doroty
„Przyjaciółki” - odcinek 153: Zuza wie, z kim spał Jasiek!
„Przyjaciółki” - odcinek 152: Anka wyprowadziła się z domu!
„Przyjaciółki” - odcinek 151: Zdrada ujdzie jej na sucho?

Komentarze
© Polsat 2020