2019-04-22

„Ślad” - odcinek 60: Gwałciciel zabija po latach?

0

Zamordowano mężczyznę, który sześć lat temu pomógł policji schwytać seryjnego gwałciciela. Zbiegło się to w czasie ze zwolnieniem bandyty z więzienia. Sprawą zajmuje się CWŚ. Śledczy próbują go odnaleźć i natrafiają na trop zakochanej w zbrodniarzu kobiety. Czy to ona pomogła uciec Bieleckiemu i jest współodpowiedzialna za morderstwo? A może to gwałciciel wrócił wyrównać rachunki?

Wiele lat temu na ulicach Wrocławia grasował seryjny gwałciciel. Dzięki zeznaniom niejakiego Goławskiego udało się schwytać bandytę. Mariusz Bielecki, bo tak nazywa się skazany, wyszedł niedawno z więzienia za dobre sprawowanie. Wszystkie jego ofiary są tym faktem wstrząśnięte i jednocześnie przerażone.

Sprawą zajmuje się Centralny Wydział Śledczy, ponieważ doszło do zabójstwa. Ofiarą padł Goławski, który pomógł ująć Bieleckiego. Gwałciciel tydzień po wyjściu z więzienia znika. Do morderstwa dochodzi w tym samym parku, w którym kilka lat wcześniej zaatakował po raz ostatni. Okazuje się, że Mariusz Bielecki po wyjściu zza krat zwrócił się o pomoc do zakochanej w nim Hanny Wierzbickiej. CWŚ podejrzewa najpierw jego, a później ją. Wychodzi też na jaw, że Hanna jest siostrą Jana Goławskiego…

W pewnym momencie wszystko się jednak diametralnie zmienia. Śledczy znajdują bowiem nagranie Jana, które rzuca nowe światło na zbrodnię sprzed lat. W końcu ginie również sam gwałciciel...

Kto zabił obu mężczyzn? Czy morderca działał w pojedynkę? A może ktoś mu pomagał? W jaki sposób śledczy z CWŚ dotrą do sedna sprawy?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 60

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:  
„Ślad” - odcinek 59: Z rodziną najlepiej na zdjęciach
„Ślad” - odcinek 58: Zwłoki cenne dla złodziei
„Ślad” - odcinek 57: Czy przestępca był niewinny?
„Ślad” - odcinek 56: Dzieciobójca grasuje po mieście
„Ślad” - odcinek 55: Ogień i zniszczenie

Komentarze
© Polsat 2020