2019-04-15

„Ślad” - odcinek 56: Dzieciobójca grasuje po mieście

0

Zaczyna się seria zabójstw dziewczynek. Dla funkcjonariuszy z Centralnego Wydziału Śledczego to już druga taka sprawa. Czy tak, jak w przypadku Organisty, detektywi długo nie będą mogli ustalić, kto jest mordercą uczennic? A może słuszny okaże się już pierwszy trop, czyli Artur Mirski, który dopiero wyszedł z więzienia?

Na Wrocław i okolice pada blady strach, ponieważ właśnie tam zaczynają seryjnie ginąć dzieci. Sprawę przejmuje Centralny Wydział Śledczy. W trakcie poszukiwań bandyty dochodzi do kolejnej zbrodni - ginie dziewczynka i młody funkcjonariusz z lokalnej policji. Sprawa bulwersuje opinię publiczną, podobnie jak miało to miejsce podczas poprzedniego podobnego śledztwa prowadzonego przez CWŚ.

Śledczy znajdują na miejscu dokumenty zwolnienia z więzienia niejakiego Artura Mirskiego. Matka zabitej uczennicy mówi detektywom, że Mirski to jej były mąż i ojciec ostatnio zabitej Kasi. Na światło dzienne wychodzi fakt, że wszystkie zamordowane dziewczyny były koleżankami jej córki. Przy Kasi znaleziono także zakrwawiony scyzoryk. Krew z noża należy do Mirskiego. Wszystkie poszlaki wskazują na tego mężczyznę. 

Najgorsze jest jednak to, że mieszkańcy postanawiają wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Rozpoczynają poszukiwania zabójcy dzieci. Nie chcą czekać, aż zrobią to organy ścigania.

Kto pierwszy złapie sprawcę - mieszkańcy czy policjanci? Czy rzeczywiście to Artur Mirski mordował dzieci?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 56

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:  
„Ślad” - odcinek 55: Ogień i zniszczenie
„Ślad” - odcinek 54: Cyrkowcy czy fachowcy?
„Ślad” - odcinek 53: Podwójne życie Katarzyny
„Ślad” - odcinek 52: Polityk czy morderca?
„Ślad” - odcinek 51: Pokerowa zagrywka

Komentarze
© Polsat 2020