2019-04-09

„Ślad” - odcinek 53: Podwójne życie Katarzyny

0

Katarzyna Nowak znika nagle bez śladu. Tak samo jak jej mąż oraz ojciec. Matka dziewczyny mówi policji, że Kasia była cichą i skromną żoną. Okazuje się jednak, że lubowała się w głośnych i suto zakrapianych imprezach. Niedaleko porzuconego samochodu ojca kobiety zostaje też odkryta piwnica z nielegalnie składowaną bronią. Czy te sprawy mają ze sobą coś wspólnego?

CWŚ zajmuje się sprawą zaginięcia trzech osób. Młoda kobieta zniknęła w drodze do pracy. Wkrótce okazuje się, że przepadli także wspomniani mężczyźni. Matka dziewczyny opowiada Różańskiej, że jej mąż, były wojskowy, nie przepadał za Marcinem, małżonkiem córki.

Śledczy znajdują w mieszkaniu zaginionej wiele śladów, które wskazują na to, że kobieta nie była wcale cicha i skromna. Lubiła poimprezować, zaszaleć i dobrze wypić - zupełnie inaczej, niż twierdzi jej matka. Detektywi odkrywają też, że regularnie kontaktowała się z byłym więźniem.
- Spójrzcie, kogo znalazłem w kontaktach zaginionej Kasi - mówi Cichy, pokazując na monitorze personalia mężczyzny.
- Więzień - zauważa Maja Oleander.
- Tomasz Gorczyca, sześć lat siedział za rozbój i wyszedł pół roku temu. Kasia bardzo często się z nim kontaktowała - referuje detektyw.

Problem w tym, że mężczyzny nie da się zlokalizować. W tym samym czasie policjanci z wydziału śledczego znajdują samochód ojca Katarzyny Nowak. Co ciekawe, w jego pobliżu, w podobnym czasie doszło do pożaru w jednej z piwnic. Funkcjonariusze CWŚ znajdują w zgliszczach fragmenty broni i krew…

Czy podwójne życie Katarzyny Nowak i pożar w piwnicy z bronią mają ze sobą coś wspólnego?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 53

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także: 
„Ślad” - odcinek 52: Polityk czy morderca?
„Ślad” - odcinek 51: Pokerowa zagrywka
„Ślad” - odcinek 50: Tajemnica dziennikarskiego śledztwa
„Ślad” - odcinek 49: Ukryta prawda o przekornej miłości
„Ślad” - odcinek 48: Morderstwo z zazdrości

Komentarze
© Polsat 2019