2019-04-19

Ola Jordan: Święta muszą być kolorowe jak taniec i życie

0

Jurorka polskiej edycji „Dancing with the Stars” specjalnie dla POLSAT.PL. Ola Jordan mówi o tym, jak spędza Wielkanoc, jak ważna jest dla niej obecność bliskich i zdradza, kto pomaga jej w przygotowaniach do tego rodzinnego czasu. Czy podczas przerwy obejrzy wszystkie odcinki 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”?

W Wielki Piątek oraz świąteczny weekend uczestnicy i jurorzy show odpoczywają. Po kilku tygodniach pracy na planie programu mogą złapać oddech, spotkać się z rodziną i na chwilę zapomnieć o tańcu. Co w tym czasie będzie robić Ola Jordan? - Wielkanoc spędzam przeważnie w Anglii. Najczęściej przyjeżdżają do mnie rodzice i wspólnie zasiadamy do świątecznego stołu - opowiada w rozmowie z POLSAT.PL.

Do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową męża Anglika - Jamesa Jordana, który jednocześnie jest jej partnerem tanecznym. Od osiemnastu lat tworzą szczęśliwą parę, zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Byli jedną z najgorętszych par występujących w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Od kilku lat prowadzą własną szkołę tańca. Ich wspólny świat jest poza Polską. Podczas tych świąt jurorka nie będzie jednak mogła gościć u siebie mamy i taty. - W tym roku niestety nie przyjadą do mnie, więc będę sama z mężem - mówi o swoich planach.

Ola Jordan przyznaje, że dużą wagę przykłada do tego, jak ma wyglądać cała otoczka świąt. Porównuje nawet ten wiosenny, piękny czas do swojej profesji. - Święta Wielkiej Nocy muszą być kolorowe, podobnie jak taniec i całe nasze życie. Staram się, żeby wszystko było, jak należy: pięknie zastawiony stół, ozdoby, kwiaty, potrawy - podkreśla jurorka. - Oczywiście zazwyczaj bardzo we wszystkim pomaga mi moja mamusia - dodaje, śmiejąc się ciepło.

Czy Ola Jordan wykorzysta przerwę w „Tańcu z Gwiazdami” na przejrzenie poprzednich odcinków? - Faktycznie, zwykle nie oglądam programu po jego emisji, bo widzę go na żywo, ale może w trakcie wolnego będę miała trochę czasu, aby obejrzeć powtórki. Przypomnę sobie występy naszych bohaterów. Myślę, że to się przyda na przyszłość, żebym mogła sprawdzić, jakie zrobili postępy w trakcie tych kilku tygodni - podsumowuje.

Jakie wnioski wyciągnie i czy podzieli się nimi z gwiazdami?

Zobacz wszystkie odcinki 9. sezonu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”:

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Im już dziękujemy! W „Tańcu z Gwiazdami” zostało pięć par
Emocje w „Tańcu z Gwiazdami” sięgnęły zenitu!
Pomóżmy Joannie Mazur! Apel jurorów „Tańca z Gwiazdami”
To ich ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Pełen wspomnień!
Iwona Pavlović: Zapomniałam, że jestem Czarną Mambą!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd

Komentarze
© Polsat 2019