2019-04-12

Emocje w „Tańcu z Gwiazdami” sięgnęły zenitu!

0

Siódmy odcinek dziewiątej edycji „Dancing with the Stars” przejdzie do historii. To, co wydarzyło się w studiu, zaparło dech wszystkim na widowni i widzom przed telewizorami. Trudno było powstrzymać łzy wzruszenia, gdy marzenia stały się rzeczywistością! Niewidoma Joanna Mazur, której w show partneruje czeski tancerz Jan Kliment, była zaskoczona i bardzo przejęta tym, co stało się na żywo!

W poprzednim odcinku programu, wszystkich poruszyła historia Joanny Mazur - niewidomej mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów. Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” pokazała w programie swój skromny pokój w krakowskim akademiku, z toaletą na korytarzu. - Przepraszam za ten filmik, ale tak właśnie wygląda życie - powiedziała. Nikomu się nie skarżyła, ani też nikogo nie prosiła o pomoc. Ale zaraz po emisji, w internecie ruszyły zbiórki pieniędzy dla mistrzyni.

Nikt jednak nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w siódmym odcinku show! Zaraz po występie Joanny i Jana Klimenta, na scenie pojawił się przedsiębiorca Zbigniew Jakubas, który powiedział: - Dokładnie tydzień temu moja córka, także Joanna, po obejrzeniu programu, ze łzami w oczach, opowiedziała mi historię Joanny. Natychmiast obejrzałem materiał w internecie i nie ukrywam, że się bardzo wzruszyłem i podjąłem decyzję o pomocy tej wspaniałej dziewczynie. A ponieważ w życiu trzeba mieć dużo szczęścia, to tak się dobrze składa, że w moim projekcie „Nowa 5 Dzielnica” w Krakowie jest budynek, który czeka właśnie na panią! Jestem zaszczycony, że mogę pani przekazać nowe mieszkanie z piękną łazienką, salonem, sypialnią i dużym, słonecznym tarasem. A teraz, tak jak szybko pani biega, tak szybko musimy podjąć decyzję o urządzeniu pani mieszkania, żeby zaraz po wakacjach mogła pani w nim zamieszkać.

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 9, odcinek 7

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 26 kwietnia w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Im już dziękujemy! W „Tańcu z Gwiazdami” zostało pięć par
Pomóżmy Joannie Mazur! Apel jurorów „Tańca z Gwiazdami”
To ich ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Pełen wspomnień!
Iwona Pavlović: Zapomniałam, że jestem Czarną Mambą!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd

Komentarze
© Polsat 2020