2019-04-04

Justyna Żyła w tanecznej grupie Tomka Barańskiego?!

0

Tak spodobały się jej pląsy na parkiecie, że rozważa angaż w „Next Dance”. Każdy występ Justyny Żyły w „Tańcu z Gwiazdami” wzbudzał ogromne emocje i tysiące komentarzy. Góralka, poddawana krytycznym uwagom przez jury, nie poddała się i pod opieką Tomasza Barańskiego dotrwała aż do piątego odcinka show. Ale czy to naprawdę już koniec jej przygody z tańcem?

Pożegnanie z programem nie oznacza ani zerwania kontaktu, ani końca wspólnych występów. Podczas czata z parą Justyna Żyła dziękowała wszystkim za wsparcie i oddane na nią głosy oraz zdradziła, że chce, aby taniec nadal był obecny w jej życiu.

Na pytanie, co planują po programie, Tomek Barański odpowiedział, że jego grupę taneczną „Next Dance” czeka mnóstwo pracy podczas programów i koncertów w Polsacie. Wtedy głos zabrała Justyna Żyła. - Ja ci pomogę. Jakbyś potrzebował jakiejś tancerki… - stwierdziła. - Wyślij CV i czekaj na casting - odparł choreograf i oboje zanieśli się śmiechem. - Obiecałaś, że aktywność fizyczna zagości już na stałe w twoim życiu. Będę przyjeżdżać do Wisły i sprawdzać - straszył tancerz.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

„Taniec z Gwiazdami” to niewątpliwie wielka przygoda. Dla mnie to także nauka o przełamywaniu własnych ograniczeń i zupełnie innym świecie. Cieszę się, ze mogłam znaleźć się w tym programie, poznać nowych wartościowych ludzi i kulisy pracy przy tego typu produkcji. Chciałam serdecznie podziękować w szczególności Tomkowi😘 @tomaszbaranski oraz za wsparcie Wam wszystkim, którzy dobrze mi życzycie i dajecie temu wyraz w internecie. Było to dla mnie szczególnie ważne w chwilach zwątpienia. Dziękuję za Wasze głosy ❤️#powrotdorzeczywistosci #tanieczgwiazdami #swietnaprzygoda #dziekuje❤️ #tomaszbarański #polsat#trzymamkciuki✊ #pozdrowienia❤️🤗💃💋🌞

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Okazało się także, że na udziale w 9. edycji „Dancing with the Stars” skorzystała nie tylko uczestniczka, ale i jej doświadczony partner. - Bardzo się cieszę, że spotkałem w tym programie Justynę. Nauczyłem się dzięki niej dystansu, podchodzenia do pewnych rzeczy z przymrużeniem oka - nie krył. - Wcześniej traktowałem strasznie poważnie ten program. Uważałem, że moja partnerka musi być najlepiej przygotowana, mieć najlepszą choreografię. Teraz zrozumiałem, że to też zabawa - dodał.

- Chciałbym bardzo podziękować ludziom za ich wsparcie i empatię. Za to, że pokazali również mnie, że to nie jest program tylko o tańcu, ale i o przełamywaniu własnych granic, o walce ze słabościami - przyznał szczerze Tomasz Barański. Przez ostatnie tygodnie nie tylko uczył gwiazdę, ale okazywał jej bardzo dużo cierpliwości i wsparcia, gdy przychodziły trudne chwile. Teraz ona chce mu to wynagrodzić.

Powiedzenie głosi, że „przez żołądek do serca”, a że góralka prowadzi kulinarnego bloga i słynie z wybornej kuchni, to zaprasza tancerza do Wisły, gdzie zadba o jego podniebienie. - Wcześniej nie miała czasu. Teraz czekam na słynną kwaśnicę - stwierdził Tomasz Barański. Dodatkowo Justyna Żyła obiecała mu golonkę, krewetki, a na deser sernik! Kto wie, może ta krótka, ale bardzo intensywna znajomość, to krok do prawdziwej przyjaźni?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Prawdziwe dzieła sztuki! Oto kostiumy „Tańca z Gwiazdami”
Iwona Pavlović: Zapomniałam, że jestem Czarną Mambą!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd
„Taniec z Gwiazdami”: 9. edycja z audiodeskrypcją na żywo
„Taniec z Gwiazdami”: Michał Malitowski leczy kontuzję

Komentarze
© Polsat 2020