2019-04-04

Prawdziwe dzieła sztuki! Oto kostiumy „Tańca z Gwiazdami”

0

W tym programie każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji. Widzowie „Dancing with the Stars” podziwiają nie tylko piękne pokazy taneczne swoich ulubieńców, cudowną muzykę na żywo, wykonywaną przez Orkiestrę Tomka Szymusia, ale i zachwycające stroje gwiazd oraz tancerzy. Poznajcie efekty pracy Malwiny Wędzikowskiej.

Lampart, zebra, Aladyn, Shrek, a nawet król Julian! W piątym odcinku uczestnicy przeszli ogromną metamorfozę i do złudzenia przypominali bajkowe postacie. Wszystko za sprawą jednej z najzdolniejszych kostiumografek w Polsce, czyli Malwiny Wędzikowskiej. To w jej wyobraźni powstają stroje uczestników. Swoje pomysły autorka przelewa na papier i gdy jest zadowolona z rysunku, wprawia w ruch maszynerię.

- Nad kostiumami pracuje nawet kilkadziesiąt osób - zdradza. - Najtrudniejsza jest walka z czasem. Tak naprawdę mamy go od soboty do czwartku, bo w dniu poprzedzającym odcinek na żywo, uczestnicy muszą stawić się na próbie już w kostiumach - opowiada projektantka.

W procesie tworzenia Malwinie Wędzikowskiej pomaga nie tylko zespół krawcowych, ale i nowoczesna technologia. Okazuje się, że niektóre z elementów, na przykład maski, powstają w drukarce 3D.

Taneczne show jest prawdziwym polem do popisu dla projektantki, która pracuje w nim od pierwszej edycji. Widzowie wciąż mogą zachwycać się jej projektami. Perfekcyjnie skrojone kostiumy nie tylko zdobią ciała uczestników, ale potrafią zabrać fanów „Tańca z Gwiazdami” w zupełnie inny świat.

 

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Justyna Żyła w tanecznej grupie Tomka Barańskiego?!
Iwona Pavlović: Zapomniałam, że jestem Czarną Mambą!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd
„Taniec z Gwiazdami”: 9. edycja z audiodeskrypcją na żywo
„Taniec z Gwiazdami”: Michał Malitowski leczy kontuzję

Komentarze
© Polsat 2019