2019-03-27

Michalina Sosna w obsadzie serialu „W rytmie serca”

0

W kogo wciela się piękna aktorka? Czy jej postać mocno namiesza w życiu bohaterów? Okazuje się, że tak! Jako żona prokuratora Siedleckiego wprowadza zamęt do uporządkowanego świata Weroniki, choć początkowo będzie chciał wywołać go… Piotrek, brat Wery. Z kolei w życiu Ewy i Szarka znów wydarza się coś nieoczekiwanego, tym razem związanego z zawodem kobiety. Czy Ewa przestanie pracować w przychodni?

W urokliwym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą pojawia się Julia - żona Andrzeja Siedleckiego. Piotr przypadkiem odkrywa, że prokurator nadal spotyka się ze swoją „byłą” w tajemnicy przed Weroniką. Tymczasem siostra zdradziła Nowackiemu, jak wiele Andrzej dla niej znaczy:
- Nie chcę zapeszać, ale dobrze mi z nim. Dawno z nikim nie czułam się taka spokojna, szczęśliwa - wyznaje bratu policjantka.

Natomiast Ewa jest świadkiem napadu. Bez mrugnięcia okiem rzuca się w pościg za złodziejem, który okradł na ulicy staruszkę. Dziewczyna obezwładnia bandytę celnym ciosem i chwilę później oddaje „więźnia” w ręce Szarka.
- Ty łobuzie jeden! - woła Ewa.
- Złaź ze mnie, wariatko! - piszczy schwytany złodziej.
- Myślisz, że wszystko ci wolno?! - krzyczy stanowczo pielęgniarka.

Po tej interwencji Ewa wyznaje ukochanemu, że... myśli o karierze w nowym zawodzie!
- To był instynkt. Zobaczyłam, jak gna z tą torebką, i po prostu ruszyłam! Może ja się minęłam z powołaniem? Powinnam pracować w policji, co? Razem byśmy łapali takich łobuzów. Nie widziałeś, jak go powaliłam? Jednym ciosem! Czuję, że mam to we krwi! - mówi Szarkowi zachwycona swoim wyczynem.

Czy Piotr wyzna Weronice, że Siedlecki nie jest z nią szczery i wcale nie rozstał się z żoną? Czy Ewa przejdzie od słów do czynów i zmieni zawód? Jak w nowej roli sprawdzi się Michalina Sosna?

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 45

W rytmie serca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca”: Wytwórnia narkotyków w Kazimierzu?
„W rytmie serca”: Maria omal nie zabiła pacjentki!
Paulina Sykut-Jeżyna w serialu „W rytmie serca”. Kogo gra?
„W rytmie serca”: Czy Agnieszka zerwie z Robertem?
„W rytmie serca”: Adam Żmuda - bohater czy... morderca?
Nowi bohaterowie w „W rytmie serca”. Zostaną na dłużej?
Kryzys w związku Marysi i Adama! Czy nadal będą razem?
Piotr Polk opowiada o nowych odcinkach „W rytmie serca”

Komentarze
© Polsat 2020